Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

Весна цього 2009 року засвідчила наскільки ми залежні від примх погоди.

Весняні заморозки, місцями з переходом просто в «дикі» морози до - 10 ° С (у Харківській обл.) Погубили урожай ранніх персиків, абрикос, черешні, і багато ще чого. Особливо небезпечні вони були для Криму, адже тим вегетація рослин почалася набагато раніше, ніж в цілому по Україні. Кілька приморозків в 5 - 7 ° С знищили не тільки майбутній урожай персиків, але і яблук, груш.
Чи не менше дісталося і плантаціях з суницею. В Кримы було виморожено 50-80% майбутнього врожаю. В інших регіонах України прогнози на урожай більш оптимістичні, загинуло 20-40% врожаю. Найприкріше, що це перша і найбільша ягода, на яку у хліборобів були великі надії.
Сказати, що люди сиділи «склавши руки» не можна, дуже багато хто намагався врятувати суницю вкриваючи її плівкою. Але як бачимо, особливих результатів це не дало. Висновок один, не можна робити ставку лише на ранні сорти, і це відноситься не тільки до суниці, а й до всього що може постраждати від весняних заморозків. Мудрість наших старих «Не класти всі яйця в одну корзину» необхідно застосувати і нам. Ми, на своїх «плантаціях» суниці в обов'язковому порядку вирощуємо декілька сортів середнього терміну дозрівання, і кращі пізні сорти, як то кажуть для підстраховки.
І звичайно ж сорти постійного плодоношення (нейтрали). Ці сорти дуже врожайні і «пластичні». Правильно зорієнтувалися в погодних умовах і попиті на ягоду, урожай можна «виліпити» в будь-який зручний для нас терміни. Ягоду можна отримувати і в дуже ранній період (квітень - травень місяць) і в більш пізні - літні місяці. І це все з одних і тих же кущів. Головне, підібрати сорти зі смачною, ароматною і транспортабельною ягодою. Починали ми свої досліди з таких сортів як Референта, Сельва. Але довелося від них відмовитися, так як ягода була не дуже красива і дуже низьких смакових якостей.
Наступним етапом в освоєнні нейтралів стали сорти Королева Єлизавета і Суприм (фото з овочівництва за 2007 рік). Ці сорти звичайно виявилися набагато краще попередніх, і Королева Єлизавета займає у нас поки найбільшу територію. Сорт невибагливий, дуже врожайний, і при правильному догляді (годуванні) здатний дати і дає понад 1 кг. Ягід з куща. І це далеко не межа. Ми отримуємо до 1.5 кг. ягід з куща суниці сорту Королева Єлизавета.
Суприм дає не так багато врожаю, так як ягода у нього дрібніше, але дуже велика кількість (100 - 150 ягід) в першій хвилі плодоношення. Відмовитися від цього сорту не можемо через те, що ягоди у нього дуже ароматні і солодкі.
Колись, спробувавши ягоди італійського сорту Клери подумала, що якби можна було знайти нейтральний сорт з ягодами такого-ж чудового смаку, то більшого і бажати не можна. Але як то кажуть «будьте обережні в своїх бажаннях - вони збуваються». Ось так і у нас вийшло з новими сортами нейтралів.
Придбавши Еві №2, Альбіон, Ірму, ми були в замішанні після дегустації ягід. Куди і до чого прагнути якщо у нас в руках сама досконалість ?. За смаком, красі, врожайності їм рівних немає. Деякі з них можуть блиснути не тільки великими врожаями, але красою, і деякою декоративністю куща.
До глибини душі обурюють нас твердження деяких людей, про те, що нейтрали НЕ врожайні, велика ягода у них тільки перша, а потім йде дрібниця.
Справа в тому, що технологія вирощування нейтралів дуже відрізняється від технології звичайних сортів (одноразового плодоношення).
На одній воді і азотній підгодівлі з цими сортами «далеко не виїдеш», хочеш інтенсивних врожаїв від високопродуктивних сортів - будь добрий, перестань бути дилетантом!
Вчися правильно за ними доглядати, роби підгодівлі, і врожаї не змусять себе чекати! Спілкуючись з любителями - суничних, людьми не ледачими і мислячими, які з цікавістю зустрічають все нове, ми чули лише позитивні відгуки про сорти постійного плодоношення. Для них, як і для нас, весняні заморозки - це лише прикре непорозуміння, яке незабаром забудеться, так як на місці підморожене бутонів зацвітуть нові.
Крім нових сортів ми застосовуємо на своїх суничних грядках і нові технології, які дозволяють досягати високих врожаїв і в той же час полегшити працю.

Уже років чотири ми користуємося MaxiMarin.
Гідність суперабсорбента в тому, що перебуваючи в землі, він накопичує й утримує (акумулює) в собі вологу, а при її нестачі коріння рослини самі знаходять вологу і «випивають» її. Унікальною властивістю є те, що абсорбент саме MaxiMarin при попаданні в грунт працює там близько 10 років.

За весняний період він утримує в собі велику кількість талої води.
Тала і дощова вода дуже корисна рослинам, але вона дуже швидко випаровується або йде в нижні шари грунту. Рослини встигають використовувати не більше 10%, але завдяки абсорбенту MaxiMarin цей відсоток збільшується в багато разів. Полив дуже складно відрегулювати (якщо навіть і води в достатку) щось не дольешь, то перельешь, але ж це стрес для рослин. Тут на допомогу знову MaxiMarin приходь - він прекрасний меліорант, і за рахунок своїх здібностей покращує дренаж і аерацію.
Також ми застосовуємо для висадки рослин живильний гель Максимарин.
Максимарин - це своєрідна система автономного водопостачання і поживних речовин для рослин.

Поживний гель Максимарин ми застосовуємо для обволікання коренів перед посадкою. Це сприяє високій приживлюваності наших вихованців і відмінному укоріненню. Гель ми також успішно застосовуємо при продажу саджанців поштою. Він дуже результативний особливо в жаркий період часу - люди нам дуже вдячні за прекрасно збережений посадковий матеріал, адже завдяки гелю ми прибрали стрес у рослини !!!
Внісши один раз Теравет на грядки, далі ми працюємо при посадці лише з живильним гелем Максимарин. І так - з року в рік, кожен сезон. Іноді правда закрадалася підленьке думка, про те що це «зайва морока» і додаткові витрати. Але як виявилося, ми самі собі старанно «стелим соломку».
Проблем з поливом у нас ніколи не було, води достатньо, адже суницю без поливу не вирости. Але ось в цьому році на початку квітня несподівано вийшли з ладу один за іншим поливальні мотори. Купили нові - не працюють. Довелося міняти, а це все тяганина, час.
Посадки суниці на ягоду доводилося робити з думкою про те, що половина саджанців не виживе.
Висадивши саджанці з Максимарин і полити після висадки грядки розчином Радіфарм + Кендал ми три тижні не мали можливості їх полити! Такого жаху ми давно не відчували! Страшно було навіть дивитися на ці рослини. Адже квітень був дуже важким через погодні умови. За весь місяць не було жодного дощу і майже щоранку заморозки, та ще й які! А днем ​​пекло- сонце з безперервним вітром.
Коли нарешті наші «Кулібіни» полагодили систему і дали воду ми змогли гарненько залити новопосаженние грядки. Вирішивши зробити ревізію, щоб визначити скільки і де необхідно підсадити рослин на місце зниклих - виявилося, що в цьому немає необхідності, пропало від 5 до 10% саджанців. Це був такий мізер, на який ми навіть не сподівалися. Адже у сусідів, на висаджених восени грядках суниці, при поливі раз в тиждень (дачники!) Пропало 25 - 30% рослин, але там звичайно крім води суниця ніколи нічого не бачила. Та й сорти - інших ніж Десна, нічого немає.

klubnika 1

Застосовуємо Максимарин ми на малині і смородині. Малина вважається однією з найбільш вимогливих до вологи культур, тому маючи постійний доступ (при необхідності) до вологи, вона дає підвищений урожай, та й ягода значно більший за (див. Фото). На чагарниках на дно посадкової ямки застосовували таблетку Максимарин. За рахунок таблетки йде гарне вкорінення і регулюється волога під рослиною. Ще один важливий фактор для рослин-це дренаж і аерація.

malina 1

Вирощуючи з живців смородину з живильним гелем Максимарин на дно посадкової ямки також клалася таблетка. Ми домоглися таких результатів, які нас самих дуже здивували, бо виростити за 7 - 8 місяців з палички в 10 - 15 см (фото) кущ з величезною кореневою системою (фото) - це просто не реально! Правда необхідно додати, що цього ми домоглися в комплексі з Радіфарм, Вівой, Майстром.

smorodina

Всі ці препарати для нас як повітря - без них вже просто не можемо працювати. Але ж і які результати!


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

ІІ-а Міжнародна науково-практична конференція

30.07.2009 в с.Андріївка, м.Севастополь, АР Крим на базі ТОВ "Качинський +" пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Пропонуємо Вашій увазі короткий нарис про неї.
Під час кризи необхідно робити ставку на інноваційні технології!
«Вода в грунті разом з розчинами що знаходяться в ній є справжня кров живого організму.
Без води грунту немає.
Тому в грунтоутворенні режиму води слід відводити перше місце ».
Г.Н. Висоцький
«Нариси по грунтах і режимі ґрунтових вод».
Виноградна лоза відноситься до посухостійких і пластичним культурам. Кількість річних опадів, необхідного для нормального розвитку незрошуваних виноградників варіюється, мінімальне становить 250 - 300 мм., Оптимальна кількість опадів, необхідне для посиленого проходження фенологічних фаз, становить від 350 - 500 мм. і максимальне від 600 до 800 мм. Значення, також, має не тільки загальна річна кількість опадів, а й розподіл їх за періодами року і місяця, значна кількість води втрачається, також безпосередньо з відкритої поверхні грунту виноградника.
Як же збільшити терміни утримання вологи на потрібній глибині і віддаленості від кореневої системи культивуючих рослин навіть при наявності крапельного зрошення, безпечніше і надійніше захистити виноградне насадження від шкідників і хвороб?
На всі ці серйозні питання повну відповідь отримали учасники 2-й Всеукраїнської конференції, яка відбулася 30 липня 2009г. в с. Андріївка АР Крим на базі ТОВ «Качинський +» під назвою «Енергозберігаючі технології по збереженню вологи. Харчування і захист виноградників. Практика застосування у виноградарстві та розсадництві».
Вибір базового господарства для проведення конференції був не випадковим. ТОВ «Качинський +» засноване ще в минулому столітті - в 1960 р. Господарством дотримувалася практика і давні традиції вирощування винограду і виноробства. Тривала співпраця з ПП «Теравет-Україна» м. Кіровоград, призвело до рішення поділитися досвідом і практичними результатами застосування енергозберігаючої технології «MaxiMarin» з керівниками та провідними фахівцями виноградарських і виноробних підприємств України.
В роботі конференції взяли участь провідні господарства України з різних областей. Не дивлячись на «гарячу пору» - збір врожаю, знайшли можливість відвідати конференцію господарства АР Крим, Херсонських, Одеських, Запорізьких, Миколаївських та Закарпатських областей. Прибули гості з Молдови та Словенії.
Інформацію по комплексу захисту від шкідників і хвороб люб'язно надали провідні підприємства в даній галузі: ТОВ «Сингента», ТОВ «Байєр», ТОВ «Дюпон-Україна».
Конференція проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, УААН, провідного інституту НІВіВ «Магарач», Уманського агроуніверситету, проектних компаній, інститутів, рекламних видань і журналістів.
Першим, слово було надано господарям - директору ТОВ «Качинський +» Кошелеву Віталію Олександровичу, під суворою і турботливою увагою якого знаходиться 3766 га землі, в тому числі сади і виноградники займають понад 2000 гектар. Маючи в своєму розпорядженні великы площы елітних виноградників, підприємство виробляє високоякісний виноматеріал. При цьому, саджанці для своїх виноградників вирощують у власних розсадниках. Якщо раніше весь обсяг саджанців використовувався для закладки внутрішньогосподарських площ, то вже в цьому році підприємство готове продавати більше 500 тисяч штук елітного сертифікованого садивного матеріалу.

Про стратегії розвитку господарства Кошелев В.А. поділився з присутніми:

«... У 2005-2006 роках ми реконструювали прищеплювальний комплекс: була проведена система опалення, прокладена система вентиляції та зволоження стратифікаційних камер, придбані прищепні машини. Реконструкція дозволила поліпшити проведення технологічних процесів ... »

Далі, директор повідомив, що прагнення відповідати вимогам ринку призвело до широкого застосування сучасних енергозберігаючих технологій. Особливу увагу було приділено технології «MaxiMarin». За останні 3 роки господарство висаджує виноград тільки із застосуванням даної технології. Використовується живильний гель, таблетки, гранули. Неможливо обійтися без спецтехніки, яка дозволяє домогтися якісної посадки в стислі терміни. Щорічно закладаються молоді виноградники на площах понад 100 га. за допомогою посадочної машини і спеціально встановленого пристрою, для внесення технології «MaxiMarin» встановленого ПП «Теравет-Україна». Підприємство ТОВ «Качинський +» домоглося високої приживлюваності рослин, збільшення їх зростання і розвитку, більш раннього вступу в плодоношення. На території господарства є насадження як 1-річні, так і 2, 3, 4-х літні з технологією «MaxiMarin»
Наприклад, ділянки з Каберне вступили в плодоношення вже на 3-й рік. А це говорить про те, що віддачу на виноградних насадженнях можна отримати на кілька років раніше.
У висновку Кошелев В.А. запропонував продовжувати розпочату традицію з проведенням конференції, яка дозволить прибулим господарствам підтримувати один одного новою інформацією, обмінятися накопиченим досвідом.
Наступним слово надали організатору II Всеукраїнської конференції, директору ПП «Теравет-Україна» - Ярощук Ігорю Едуардовичу, який поділився з присутніми про виконану роботу. З 2005 року проводяться дослідження із застосування вологоутримуючої технології на виноградниках, садах, ягідниках. За останні 2 роки, тільки молодих виноградних насаджень було висаджено понад 1000 га.
У перспективі, компанія «Теравет-Україна» збирається застосовувати рекомендовану технологію з живленням і захистом, що буде дуже результативно для виноградників.


Ефективність технології перевершує всі очікування!

Про саму вологоутримуючу технологію MaxiMarin і її тонкощах розповіла комерційний директор Тамара Анатоліївна Ярощук.
Ефективність технології полягає в повному комплексі її застосування. При посадці молодих насаджень на обволікання коренів застосовується живильний гель «MaxiMarin», а на дно посадкової ямки вносяться таблетки «MaxiMarin». Гель сприяє високій приживлюваності рослин і зняття стресу при посадці, а за рахунок комплексу в складі таблетки утримується необхідна для рослини волога і живлення, поліпшується грунт (дренаж і аерація), посилюються ріст і розвиток рослин. Застосування технології «MaxiMarin» рекомендовано спільно з крапельним зрошенням, шляхом регулювання вологи в грунті і живлення.
Тамара Анатоліївна поділилася досвідом застосування технології «MaxiMarin» на Україні і надала порівняльний фотоматеріал, який не залишив байдужим присутніх.

Спільна робота з науковими установами дають свої результати!

Без підтримки науки не обходиться жодна конференція.
Своїм багаторічним досвідом застосування даної технології на виноградних насадженнях поділився начальник відділу агротехніки інституту «Магарач» - Бейбулатов М.Р.
Кущі, під які вносився препарат відрізняються:
- високою приживання (до 99%);
- сильним приростом (особливо в перший рік);
- підвищенням врожайності на молодих і існуючих насадженнях.
Дослідження проводилися як в розпліднику (школка, маточник, щеплення), на молодих посадках виноградників так і на вегетуючих насадженнях віком до 20 років. Скрізь відзначається позитивний ефект від застосування технології.
Результатами практичного застосування на молодих насадженнях винограду поділився доцент кафедри виноградарства Уманського аграрного університету Манзій В.В.
У порівнянні були представлені 3 види продукції «MaxiMarin»: живильний гель, гранульований і таблетка. Дворічні спостереження підтвердили необхідність застосування високоефективної технології.
Активно застосовують технологію провідні господарства України: «Масандра», ЗАТ «Бурлюк» і ін. Виступ і наданий фотоматеріал агронома-ентомолога ЗАТ «Бурлюк» - Шинкаренко В.В., зайвий раз підтвердив необхідність застосування технології «MaxiMarin» спільно з крапельним зрошенням.

В системі захисту виноградних насаджень є багато нюансів!

Комплексний підхід щодо захисту, останні новинки по препаратам, технології застосування засобів захисту в співдружності представили три найбільших компанії в Україні: ТОВ «Сингента», ТОВ «Байєр», ТОВ «Дюпон-Україна». Завдяки тому, що Компанії доповнюють одна одну в роботі, виноградарі отримують необхідний захист, яка на сьогоднішній день займає одне з основних пунктів в догляді за виноградом.
У висновку представники НВЦ «Реаком» розповіли про важливість застосування хелатних мікроелементів на виноградних насадженнях, їх вплив на загальний стан винограду.

Теоретичну частину конференції завершило виступ кандидата с / г наук, старшого наукового співробітника Інституту садівництва УААН - А.М. Ілляш. Він наголосив на важливості застосування влагосберегающей технологій, що дозволяють економити прісну воду і зароблені кошти.
- Раджу кримським виноградарям брати приклад з ТОВ «Качинський +», який став піонером в практиці використання технології «MaxiMarin». На відміну від крапельного зрошення, що вимагає повної заміни через 2-3 роки, технологія «працює» в грунті 10 років, - зауважив А. Ілляш.
Анатолій Михайлович розповів присутнім про питання фінансування виноградарства в Україні, а також про відшкодування витрачених коштів.
- ТОВ «Качинський +» теж отримує грошові транші на посадку молодих виноградників, модернізацію виробництва. Я знаю, що ці кошти використовуються цілеспрямовано і ефективно, в чому пропоную переконатися і Вам, - сказав Анатолій Михайлович, пропонуючи учасникам конференції виїхати на демонстраційні ділянки.

Від почутого до побаченого.

В ході проведеної головним агрономом ТОВ «Качинський +» Володимиром Удахіним екскурсії по володіннях господарства, учасники змогли побачити молоді посадки черешні сорту Знатний, на яких застосовувалися таблетки «MaxiMarin». Поруч були кілька контрольних рядів. Різниця була очевидна. Теж можна сказати і про виноградники, в тому числі, посадках 2009 року і вже плодоносних. Звичайно, на деяких виноградниках працює крапельне зрошення, але в комплексі це допоможе результативніше утримати вологу і живлення.
Цікавого на конференції було чимало, але головне було те, що зустрілися і поспілкувалися та обмінялися досвідом фахівці виноробних підприємств України. Це було важливо і для організаторів конференції.


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

V-та Міжнародна науково-практична конференція

1 серпня 2012г. на базі ДП «Морське», найбільшого ведучого виноградарсько-виноробного підприємства НВАО «Масандра», відбулася V міжнародна науково-практична конференція на тему «Система захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. Практика застосування на виноградарстві. Техніка для виноградників і садів ».
Організаторами конференції виступили корпорація MaxiMarin Group, НВАО «Масандра», ПП НПЦІТ «Максимарин», ПП «Агрореммаш-Спецтехніка», ПП «Теравет-Україна», ДП «Морське».
В роботі конференції взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства АР Крим, Туреччини та Словаччини, представники міжнародного хімічного концерну SNF, Франція, керівники і співробітники агровідділу садівничих і виноградарських підприємств, плодорозсадник України, Росії, Угорщини, представники наукових установ і проектних організацій України.
На конференції були розглянуті питання практичного застосування інноваційної вологоакумулюючої технології MaxiMarin на всіх стадіях вирощування і розвитку виноградарства в жорстких умовах Криму, питання внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію, озвучені доповіді науково-практичних досліджень технології MaxiMarin для розсадництва та на багаторічних насадженнях провідними галузевими інститутами України. Економічно підтверджено і обґрунтовано застосування технології MaxiMarin для захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. Представлена ​​в повному спектрі техніка та обладнання для виноградарства, шпалерна продукція, інструмент і тара.
Демонстрація в польових умовах системного застосування технології MaxiMarin, техніки та обладнання на виноградних насадженнях ДП «Морське» дозволила гостям наочно переконатися в їх високоякісній роботі.
sudak 1Місце проведення конференції, традиційно орієнтоване на партнерів, з якими протягом 7-ми років триває плідна співпраця. Тому, по праву вступне слово і відкриття конференції було довірено директору ДП «Морське», НВАО «Масандра» Павлову Олександру Лукичу.
Вітаючи учасників конференції, Олександр Лукич справедливо зауважив, що проведення щорічної конференції в даному форматі дає можливість не тільки отримати нові знання, обмінятися досвідом, а й побачити, за останні 7 років, практичні результати застосування технології збереження вологи MaxiMarin в грунті. Сучасна і якісна техніка для виноградників і садів, яку постачають партнери з Кіровограда, зарекомендувала себе як надійна і зручна в застосуванні, що дуже важливо в «гарячі періоди роботи підприємства» немає втрат часу і необхідні операції проводяться вчасно.

На правах організатора конференції з вітальним словом виступив генеральний директор MaxiMarin GROUP Ярощук Ігор Едуардович, який подякував гостям і учасникам конференції за те, що знайшли можливість прибути і підтримати даний захід. Ігор Едуардович зазначив, що група компаній працює під новим брендом MaxiMarin GROUP, під яким об'єдналися ПП «Теравет-Україна», ПП «НВЦ з ІТ« Максимарин »і ПП« Агрореммаш-Спецтехніка ». Об'єднанню компаній послужив девіз «Зосередьтеся на головному!». Мета об'єднання компанії - надання комплексних послуг, що вигідно відрізняє нашу компанію від інших і робить її більш конкурентоспроможною. На сьогоднішній день MaxiMarin GROUP займається широким спектром діяльності, такими як: технологія регулювання вологи в грунті, техніка і інвентар для садівництва і виноградарства, шпалерна продукція, інструмент, контейнера і тара для плодоовочевої продукції. Компанія активно розвивається, і в подальшому, планує запустити лінію по виготовленню металевого кола. Особливі договірні умови поставки, гарантійне обслуговування, доставка техніки в господарства, навчання персоналу, є додатковими послугами для наших клієнтів.
У висновку Ігор Едуардович презентував знову видану книгу, присвячену інноваційним технологіям раціонального використання вологи. У ній зібрані досвід роботи підприємства, наукові дослідження, практичне застосування, відгуки по роботі унікального продукту MaxiMarin за період з 2005 по 2011 року на різних культурах. У ній йдеться про те, що застосування високоефективних, низьковитратних, енерго - ресурсо зберігаючих технологій, що забезпечують максимальне використання екологічних ресурсів, сприяє подальшому підвищенню довговічності та продуктивності насаджень, а технологія MaxiMarin допоможе зробити рослинництво керованим, прогнозованим і економічно ефективним.
Від європейського хімічного концерну SNF, Франція, виступив міжнародний фахівець Стефан Делёр. У своїй презентації він продемонстрував всесвітній досвід і величезну необхідність застосування абсорбентів в сільському господарстві. У зв'язку з різкою зміною клімату щодня зростає необхідність в регулюванні вологи в прикореневій зоні рослини. Продукція MaxiMarin і пропонований комплекс продукції добре себе зарекомендувала на Європейському ринку, особливо на багаторічних посадках. Це великий крок вперед українських виробників!

sudak 2З великою увагою гості конференції слухали доповідь комерційного директора ПП НПЦсІТ «Максимарин» Ярощук Тамари Анатоліївни. До уваги учасників конференції був представлений відеосюжет, присвячений дуже важливій проблемі - якості споживаної води. Настав період, коли від терміна «Водоспоживання» необхідно переходити до активних поняттям економії води, її охорони, регулювання процесів споживання, тобто «Водозбереженню». Немає проблеми нестачі води, а є проблема її нераціонального використання! Завдяки даним препаратам регулюється волога в кореневмісному шарі

 

sudak 3грунту, і рослина самостійно споживає необхідну кількість. В ході презентації вона висвітлила особливості і гідності продукції MaxiMarin, необхідність застосування препаратів при закладці виноградників. Продукція забезпечує високу приживлюваність, при обмеженому поливі, інтенсивний розвиток рослин і більш ранній вступ у плодоношення. Вже на 3-й рік господарства реально мають урожай від 50-100 ц / га. Унікальність технології в тому, що вона працює близько 10 років в грунті і область застосування у виноградарстві дуже широка: отримання безвірусного матеріалу - in vitro, вирощування саджанців, зберігання, транспортування; закладка молодих насаджень, відновлення і підтримка плодоносних виноградників. Поліпшення якісних показників грунту, його структури, раціональне використання вологи в жорстких умовах півдня України, пролонгація дії добрив та засобів захисту, є дуже суттєвою економією коштів сільгоспвиробника!

Великий інтерес викликала доповідь кандидата с / г наук, начальника відділу агротехніки НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова Магомеда Расуловича, присвячена економіці використання продукції MaxiMarin в області виноградарства. Він зазначив, що наука переконалася за сім років досвіду роботи з технологією MaxiMarin в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, спостерігається раннє вступ в плодоношення, збільшується врожайність. Економія коштів с / г виробника була підтверджена точними розрахунками і виведена в графіки. Економія 2 - х років для виробника в жорстких умовах ринку дозволить отримати швидкі і гарантовані прибутки! Проведеними дослідженнями НІВіВ «Mагарач», науково підтверджено і економічно обгрунтовано застосування технології MaxiMarin при вирощуванні плодово-ягідної продукції, дані рішення проблеми регулювання вологи і отримані відповіді на питання, що цікавлять учасників семінару.
Науковий доповідь Манзо Віталія Володимировича - кандидата сільськогосподарських наук, проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету Садівництва, м Умань, про практичне використання продукції MaxiMarin на виноградниках на базі УНУС, також підтвердив ефективність застосування препаратів MaxiMarin на виноградниках.

Отримані результати і досвід роботи з 2007 року підтверджує необхідність застосування даних препаратів при закладці виноградників, особливо з огляду на високий температурний режим за останні роки. З наведених результатів досліджень випливає, що використання продукції MaxiMarin в різних препаративних формах (гранули, гель, таблетки) позитивно впливає на приживлюваність, ріст і розвиток кущів винограду.
sudak 4Виступ гл.агрономів, практиків, фахівців в області виноградарства провідних господарств АР Крим ДП «Морське» - Краснова Олега Борисовича, ТОВ «Качинський +» - Удахіна Володимира Петровича, ТОВ «Кримські виноградники» - Тюріна Ігоря В'ячеславовича - підтвердили на практиці ефективність застосування продукції з 2006 року в польових умовах. Закладка більш ніж на 1000 га проводилася в різний спосіб: під гідробур, мотобур і за допомогою розсадо-посадкової машини, практично з обмеженим поливом або водою не високої якості.
При будь-яких видах посадки була забезпечена висока приживлюваність рослин, sudak 5спостерігався дуже інтенсивний їх розвиток, на 2-й рік встановлювалася шпалера і формувався кущ. Активне плодоношення вже починалося на 3-й рік, що є суттєвим прибутком для виробника. Удахін В. П. ще відзначив роботу продукції в розпліднику ТОВ «Качинський +» при вирощуванні саджанців і закладці маточника підщепних лоз. Застосування технологія дозволила вже на 2-й рік скористатися лозою з маточника для виробництва саджанців, що дозволило скористатися підприємству власним посадковим матеріалом.

 

sudak 6Великі доповіді по постачаємій техніці та обладнанні для садівництва і виноградарства, з елементами відео-презентацій, були зроблені провідними менеджерами з розвитку ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» Антоновим Ярославом Богдановичем і Панченко Сергієм Васильовичем. Підприємство «Агрореммаш-Спецтехніка», надає великий комплекс послуг з постачання високоякісної техніки, обладнання та запчастин, доставці її в господарство, гарантійному та сервісному обслуговуванню. Проводить навчання персоналу по експлуатації техніки. Поставка техніки світових і європейських виробників Goldoni SPA, CarraroSpray, Rinieri S.R.L, Taral і багатьох інших, дозволяє проводити необхідні операції в полі з високою точністю. Переваги представленої техніки не залишили байдужими найдосвідченіших садівників і виноградарів.

Про шпалерну продукцю, інвентарі, тари, необхідний інструмент по догляду за виноградниками була зроблена детальна доповідь поч. відділу розвитку ПП «Теравет - Україна» Жмілком Дмитром Анатолійовичом.
У висновку, ведучий конференції Ілляш Анатолій Михайлович, кандидат с / г наук, науковий консультант відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики України, м.Київ, торкнувся найважливіші питання про особливості внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію. Було відзначено, що останнім часом при проектуванні багаторічних насаджень, особливо в зонах з нестабільною вологістю, в проектно-кошторисної документації все частіше використовуються технології вирощування багаторічних насаджень з використанням препаратів MaxiMarin, що підвищують родючість грунту шляхом акумулювання вологи і поживних речовин, поліпшення водно-повітряного режиму. За аналітичними даними української державної помологічної-ампелографічної інспекції, застосування в проектах технології з препаратами MaxiMari, в співвідношенні з традиційними в даний час складає близько 75%. В кінці виступу Анатолій Михайлович відповів на чисельні запитання гостей щодо переліку документів, необхідних для внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію.
sudak 7По закінченню пленарної частини конференції учасники виїхали на виноградники ДП «Морське», де гл.агрономом Красновим Олегом Юрійовичем були продемонстровані результати застосування технології MaxiMarin на 1, 2, і 3-х літніх посадках, шпалерної продукції і техніка для садів і виноградників. Зокрема були представлені механізми: Трактор виробництва Goldoni SPA (Італія), подрібнювач гілок і лози, пристовбурна фреза, двосторонній карбувальний агрегат, мульчуюча секція для роботи в ряду виробництва Rinieri S.R.L. (Італія), дворядний обприскувач виробництва CarraroSpray (Італія), столбостав. Вся техніка показала результат роботи на важких кам'янистих грунтах, що було схвалене всіма практикуючими фахівцями прибулими на конференцію. Після чого менеджери та інженерно-технічний склад MaxiMarin GROUP відповіли на всі запитання.
Таким чином, запорукою ефективної роботи для виробника стає успішне застосування своєчасно отриманих знань, впровадження їх у виробництво і обмін досвідом.
Варто відзначити, що організатори доклали максимум зусиль для висвітлення в рамках конференції практичних питань роботи галузі, а також прагнули створити всі можливості для обміну досвідом.
Загалом, слід відзначити активність і успішність проведеного заходу, що в майбутньому є необхідним проведення подібних конференцій.
По завершенню офіційної частини конференції всі присутні були запрошені на урочистий банкет, де в більш затишній обстановці гості взяли активну участь в дегустації ексклюзивних вин, виробництва винзаводу ДП «Морське», НВАО «Масандра» та обмінялися враженнями про проведену конференції.


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

 

 

phone

+38 (050) 17-17-357, (067) 52-03-161

fax1600

+38(0522) 56-35-77, +38(0522) 56-70-47

post

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

adress

вул. Заміська 5

Кіровоград (Кропиницький)

25014

Україна

 


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

Звіт про VI міжнародну
науково-практичну конференцію

У 2011 році Україна вийшла в першу десятку в світі по виробництву яблук, про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.
Найбільше яблук вирощується в Вінницькій, Чернівецькій, Закарпатській областях, а також в Криму. Основні постачальники груш - Чернівецька та Закарпатська області, АР Крим.
Місцем проведення конференції, з багатьох причин, стала Вінницька область: довгострокове плідне співробітництво з корпорацією «Вінниця Садвинпром», наявність площ плодово-ягідних насаджень близько 14000 га, постійне оновлення багаторічних насаджень, впровадження інноваційних технологій.
В чудовому Палаці Потоцьких, м Тульчині, Вінницької обл., 30 серпня 2012 р відбулася пленарна частина VI-й міжнародної науково-практичної конференції з дуже актуальної тематики «Система захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. Практика застосування в садівництві. Техніка, обладнання та тара для садівництва ».
Організаторами конференції виступили корпорація «Вінниця Садвинпром», ПП «Агрореммаш-Спецтехніка», ПП НПЦІТ «Максимарин», ПАТ «Дружба - ВМ», ПП «Теравет-Україна». В роботі конференції взяли участь представники Міністерства аграрної політики України та Словаччини, представники міжнародного хімічного концерну Франції, керівники і співробітники агровідділу садівничих підприємств, плодорозсадник України, Угорщини, представники науково-дослідних установ і проектних організацій України.
На конференції були розглянуті актуальні питання для садоводоів - водозабезпечення рослин, шляхи їх вирішення та практичного застосування на всіх стадіях вирощування і розвитку садів в жорстких кліматичних умовах. У рамках заходу озвучені доповіді: науково-практичного дослідження технології MaxiMarin в розсадництві та на багаторічних насадженнях провідними галузевими інститутами України, способи використання інноваційної вологоаккумулюючої технології MaxiMarin, економічно підтверджено і обґрунтовано застосування технології MaxiMarin для захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. У повному спектрі представлені презентації по сучасній техніці та обладнанню для садівництва і виноградарства, шпалерної продукції, інструменту та тарі.

emeniykСеменюк Анатолій Іванович - ген.директор корпорації «Вінниця Садвинпром» сказав вітальне слово учасникам конференції.
Доповідь його була спрямований на ознайомлення з діяльністю корпорації і станом плодово-ягідного сектору у Вінницькій області, перспективами його розвитку та важливості активної роботи громадських організацій професіоналів для поширення новітньої інформації про технології виробництва, поліпшення маркетингу продукції і лобіювання інтересів виробників в органах державної влади. На сьогодні близько 13,0 тис. Га становлять сади і 480 га ягідні культури, більше 80-ти підприємств різних форм власності спеціалізуються на виробництві фруктів і ягід як для поставок на свіжий ринок, так і для промислової переробки.

 

yaroshchukНа правах організатора конференції з вітальним словом виступив генеральний директор MaxiMarin GROUP Ярощук Ігор Едуардович, який зазначив, що група компаній ПП «Теравет-Україна», ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» і ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» об'єдналися і працюють під новим брендом MaxiMarin GROUP. Об'єднанню компаній послужив девіз: «Зосередьтеся на головному!».
Мета об'єднання компанії - надання комплексних послуг, що вигідно відрізняє нашу компанію від інших і робить її більш конкурентоспроможною. На сьогоднішній день MaxiMarin GROUP займається широким спектром діяльності для садівництва, виноградарства, ягідництва: технологією регулювання вологи в грунті, технікою та інвентарем для садівництва і виноградарства, шпалерною продукцією, інструментом, контейнерами і тарою для плодоовочевої продукції. Компанія активно розвивається, і в подальшому, планує запустити лінію по виготовленню металевого кола. Особливі договірні умови поставки, гарантійне обслуговування, доставка техніки в господарства, навчання персоналу, є додатковими послугами для наших клієнтів.
У висновку Ігор Едуардович презентував знову видану книгу, присвячену інноваційним технологіям раціонального використання вологи. У ній зібрані досвід роботи підприємства за період з 2005 по 2011 року, наукові дослідження, практичне застосування, відгуки по роботі унікального продукту MaxiMarin на різних культурах. У ній йдеться про те, що застосування високоефективних, низьковитратних, енерго - ресурсо зберігаючих технологій, що забезпечують максимальне використання екологічних ресурсів, сприяє подальшому підвищенню довговічності та продуктивності насаджень, а технологія MaxiMarin допоможе зробити рослинництво керованим, прогнозованим і економічно ефективним.

valeriyМісце проведення конференції, традиційно орієнтоване на партнерів, з якими чотири роки триває плідна співпраця.
Хворостовський Валерій Миколайович-директор ПАТ «Дружба -ВМ», сказав:
Невід'ємна частиною успішного господарювання є управління ризиками: прогнозування і попередження втрат. Інновація в цьому напрямку - використання сучасних передових технологій, застосування високоякісної універсальної техніки та обладнання. Продуктивна співпраця з компанією MaxiMarin GROUP дозволяє отримати великий спектр послуг одночасно, що в свою чергу економить час і кошти с / г виробника.
Для вирішення актуальної проблеми регулювання вологи під рослиною ми активно застосовуємо продукцію MaxiMarin при закладці ягідників і садів. Дощу немає вже кілька місяців, а рослини розвиваються і плодоносять! Застосована технологія приносить істотну користь і прибуток господарству!
tamaraЗ великою увагою гості конференції слухали доповідь комерційного директора ПП НПЦсІТ «Максимарин» Ярощук Тамари Анатоліївни, в якій учасникам конференції був представлений відеосюжет, присвячений дуже важливій проблемі - якості споживаної води. Настав період, коли від терміна «Водоспоживання» необхідно переходити до активних поняттям економії води, її охорони, регулювання процесів споживання, тобто «Водозбереження». Немає проблеми нестачі води, а є проблема її нераціонального використання! Завдяки препаратам MaxiMarin регулюється волога в кореневмісному шарі грунту, і рослина самостійно споживає необхідну їй кількість. В ході презентації вона висвітлила особливості і гідності продукції MaxiMarin, необхідність застосування препаратів при закладці садів і ягідників. Продукція забезпечує високу приживлюваність, при обмеженому поливі, інтенсивний розвиток рослин і більш ранній вступ у плодоношення. Унікальність технології в тому, що вона працює близько 10 років в грунті і область застосування в садівництві дуже широка: вирощування саджанців, зберігання, транспортування; закладка молодих насаджень, відновлення і підтримка плодоносних садів. Поліпшення якісних показників грунту, його структури, раціональне використання вологи в жорстких умовах України, пролонгація дії добрив та засобів захисту, при мінімальній витраті засобів с / г виробника!
Доповідь кандидата с / г наук, начальника відділу агротехніки НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова Магомеда Расуловича, була присвячений науково-економічному обгрунтуванні використання продукції MaxiMarin в галузі садівництва. Він зазначив, що наука переконалася за сім років досвіду роботи з технологією MaxiMarin в її результативності при вирішенні різних проблем. При закладці багаторічних насаджень підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, спостерігається раннє вступ в плодоношення, збільшується врожайність. Економія коштів виробника була підтверджена точними розрахунками і виведена в графіки. Економія 2 роки для виробника в жорстких умовах ринку дозволить отримати швидкі і гарантовані прибутки! Проведеними дослідженнями НІВіВ «Mагарач», науково підтверджено і економічно обгрунтовано застосування технології MaxiMarin при вирощуванні плодово-ягідної продукції, дані рішення проблеми регулювання вологи і отримані відповіді на питання, що цікавлять учасників семінару.
jukДоповідь старшого наукового співробітника інституту садівництва ІС НААН,
Жука Віктора Миколайовича - детально розкрила вплив абсорбентів на водно-фізичні властивості і родючість грунту при закладці молодих плодових насаджень і підтверджує необхідність застосування даних препаратів, особливо з огляду на високий температурний режим за останні роки. На базі ІС НААН проведені роботи з 2006 року, отримані результати і досвід підтверджує ефективність впливу застосування препаратів MaxiMarin на утримання біогенних елементів в грунті, таких як калій, фосфор, магній, а також поліпшення якісних показників грунту при закладці молодих садів. З наведених результатів досліджень випливає, що використання продукції MaxiMarin в різних формах (гранули, гель, таблетки) позитивно впливає на приживлюваність, ріст і розвиток саджанців.

У своїх виступах фахівці-практики в галузі садівництва провідних господарств і розплідників України та АР Крим: Фурсенко Роман Васильович - директор ТОВ «Укррозплідник», Білан Олег Леонтійович - директор ПП «Бурлачук», Зябченко Валерій Стахович - директор ПП «Дари Садів», Гафінчук Василь Івановіч- директор СФГ «плодово- ягідне» - дали високу оцінку і підтвердили на практиці ефективність застосування продукції з 2006 року на полях господарств. Закладка більш ніж 1000 га садів і ягідників проводилася в різний спосіб, практично з обмеженим поливом або водою не високої якості.
При будь-яких видах посадки була забезпечена висока приживлюваність рослин близько 99%, спостерігалося дуже інтенсивний їх розвиток без наявності опадів. Виробниками зазначалося активне плодоношення рослин. При закладці саду на полях ПП «Бурлачук» крім високої приживлюваності рослин відзначалася висока стійкість до заморозків у рослин висаджених із застосуванням MaxiMarin. Фурсенко Р.В. зазначив надійну роботу продукції MaxiMarin в розпліднику ТОВ «Укррозплідник» при вирощуванні саджанців, закладці маточника, при транспортуванні на тривалі відстані.
Нами введено в практику, каже Фурсенко Р.В., що при закупівлі саджанців в нашому розпліднику, і супроводі посадки нашими фахівцями із застосуванням препаратів MaxiMarin - ми даємо гарантію на саджанці і в разі випадів на наступний рік робимо заміну безкоштовно! У яблуневому саду, закладеному в Херсонській обл., Без додаткового поливу під час вегетації, з повним застосуванням технології MaxiMarin, отримали не тільки дуже високу приживлюваність і прирости більш 1м за сезон, але і високий урожай на 3-й рік-10тн / га.
yarikВеликі доповіді по постачанню техніки, обладнання та захисної сітки для садівництва і виноградарства, з елементами відео-презентацій, були зроблені провідними менеджерами з розвитку ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» Антоновим Ярославом Богдановичем і Панченко Сергієм Володимировичем. Підприємство «Агрореммаш-Спецтехніка», надає великий комплекс послуг з постачання високоякісної техніки, сортувальних ліній, обладнання та запчастин, доставці її в господарство, гарантійному та сервісному обслуговуванню. Проводить навчання персоналу по експлуатації техніки. Поставка техніки провідних європейських виробників Rinieri S.R.L, Goldoni SPA, CarraroSpray, Taral і багатьох інших, дозволяє виробляти необхідні операції в полі з високою точністю і максимальною продуктивністю. Переваги представленої техніки не залишили байдужими навіть найдосвідченіших садівників.
Директор ПП Юридична агенція «Прецедент», Котига Ігор Володимирович - партнер компанії MaxiMarin GROUP, запропонував виробникам надання широкого спектру послуг з економічної безпеки та охорони власності підприємства, такі як профілактика розкрадань, супровід вантажів, внутрішні розслідування, перевірка підприємств партнерів, захист від шахрайства та ін.
Наприкінці роботи пленарної частини, ведучий конференції Ілляш Анатолій Михайлович, кандидат с / г наук, науковий консультант відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики України, м.Київ, торкнувся важливих питань по внесенню технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію. Було відзначено, що останнім часом при проектуванні багаторічних насаджень, особливо в зонах з нестабільною вологістю, в проектно-кошторисної документації все частіше використовуються технології вирощування багаторічних насаджень з використанням препаратів MaxiMarin, що підвищують родючість грунту шляхом акумулювання вологи і поживних речовин, поліпшення водно-повітряного режиму. За аналітичними даними української державної помологічної - ампелографічної інспекції застосування в проектах препаратів MaxiMarin, в співвідношенні з традиційними в даний час складає близько 75%. В кінці виступу Анатолій Михайлович відповів на численні запитання гостей.
По закінченню пленарної частини конференції учасники виїхали на огляд виробничих садів ПАТ «Дружба-ВМ» .Головний агроном Байда Володимир Михайлович, разом з менеджерами MaxiMarinGROUP продемонстрували результати застосування технології MaxiMarin на молодих посадках саду, застосування шпалерної продукції і техніки для садів. Володимир Михайлович звернув увагу гостей на відмінний стан саджанців, незважаючи на відсутність поливу і опадів за останні місяці. Підтвердив ефективну роботу препаратів MaxiMarin не тільки в саду, а й при закладці ягідних культур: на полуниці застосовується вже 3 роки, в цьому році з препаратами були закладені малина, ожина, смородина і чорниця.
Менеджери компанії мали можливість не тільки розповісти про пропоновану техніку, а й безпосередньо показати її в роботі. В поле були представлені 4 механізми: садовий обрізувач Ostraticky (Чехія), подрібнювач гілок Rinieri (Італія), косарка з регульованою шириною захвату Fischer (Італія), обприскувач виробництва компанії Taral (Туреччина), столбостав Antonio (Італія) і гербіцидна штанга Agrola. Всю техніку продемонстрували в роботі на плодоносних садах. Особливий інтерес викликав подрібнювач Rinieri, він з легкістю «з'їв» велику кількість гілок за лічені секунди. Високу оцінку садівники дали якісними показниками обприскувача Taral, який характеризується більшою ефективністю і має вдосконалену конструкцію, що дає можливість значно зменшити витрати робочого розчину, час обприскування, робочу силу і, відповідно, вплив на навколишнє середовище. У безвітряну погоду висота обприскування становить 5м, завдяки цьому механізм може успішно працювати в високорослих садах. Після демонстрації інженерно-технічний склад MaxiMarin GROUP відповіли на всі запитання, що було схвалено всіма практикуючими фахівцями, які прибули на конференцію.
На сьогодні проблема захисту насаджень є чи не головною в боротьбі за високу продуктивність і якість врожаю. Тому перед господарствами - виробниками плодово-ягідної продукції стоїть завдання пошуку та впровадження енергозберігаючих технологій та спеціалізованої техніки, які дали б можливість забезпечити високу ефективність застосування їх з мінімальним шкідливим впливом на навколишнє середовище. Запорукою ефективної роботи для виробника стає успішне застосування своєчасно отриманих знань, впровадження їх у виробництво і обмін досвідом.
За передовими технологіями, найновішою інформацією та досвідом в садівництві на конференції MaxiMarin GROUP приїжджають фахівці з багатьох областей України, що в майбутньому є необхідним проведення подібних конференцій. По завершенню офіційної частини конференції всі присутні були запрошені на урочистий банкет, де в більш затишній обстановці гості взяли активну участь у розважальній програмі та обмін  ялися враженнями про проведену конференцію.

9

8

7

AgroExpo 2018

© 2017 "MaxiMarin" All rights reserved