MaxiMarin injection applicator for liquid fertilizer application

Райський сад

ТОВ «Райський сад»

ТОВ «Райський сад» розташований в Донецькій області, Мар'їнського району біля річки Вовча, яка впадає в Курахівське водосховище.
Земля орендована на 25 років. Грунти нейтральні (PH), схил 25% до річки «Вовча».
Проект для посадки саду виготовлявся Мелітопольським сільськогосподарським інститутом.

sapos2007
Посадка саду була проведена 25 жовтня 2007 г., в дуже посушливий рік, однорічними саджанцями яблуні, підщепа М-9.
Куплених в Мелітопольському інституті садівництва.
Площа саду 10 гектар, схема посадки 4х1.5. На одному гектарі 1066 дерев. Ряди дерев розташовані з півдня на північ. Було посаджено Ранет Семеренко- 2 гектара, Айдаред- (як запильник, ми його садили на 10-му ряду) - 0,82 гектара, Гольден Делішес-1,04 гектара, Спортан -2,7 гектара.
При посадці саду ми вибрали - осінь, за 30 днів до стійких морозів. Це сприятливий період - починаються процеси загоєння ран і відростання нових коренів.
Посадку дерев проводили в заздалегідь викопані ями, механічним шляхом (КЯУ-100). Посадочні ями бурили на глибину 40-50 см. Діаметр перетину 40 см.
Перед посадкою, кореневу систему саджанців оновлювали секатором і вмочували в живильний гель MaxiMarin.
До складу гелю MaxiMarin за попереднім замовленням ввели мікроелемент залізо. Поживна основа гелю - гумінові кислоти і мікроелемент залізо, допомогли рослині зняти стрес при посадці, домогтися щільного контакту між корінням і грунтом, забезпечити коріння первісною вологою, підвищити приживлюваність, посилити і пролонгувати дію заліза, нестача якого гостро відчувається в наших грунтах, тобто . зменшується хлороз на яблуні.
У свою чергу на дно посадкової ямки вносили по 4 таблетки MaxiMarin прямо під кореневу систему.
Саджанці садили на таку глибину, щоб коренева шийка була на рівні поверхні грунту. Посадку дерев провели за 3 дні.
Одночасно з посадкою дерев був організований полив, бочкою ВР-3 (3 куба) на один саджанець було вилито 2-3 відра води з розведеними біопрепаратами «Біофіт-2» - дуже ефективний засіб.
Також полив дав можливість задіяти і таблетки MaxiMarin. Хочу нагадати, що посадка здійснювалася в дуже посушливий 2007 рік і дощу для початку дії таблеток не очікувалося.
Через 2 дні знову провели полив з додаванням «Біофіт-2». Після поливу підсапували дерева вручну.
Склад таблетки MaxiMarin в подальшому розвитку саду зіграв дуже велику роль.
По-перше: в ній присутнє необхідне для зростаючих саджанців збалансоване харчування NPK, яке дало хороший приріст за період вегетації, особливо це помітно в перші роки розвитку саду;
По-друге: біогумус в складі таблетки, перероблений каліфорнійськими хробаками що не містить бур'янів домішок трав, що в подальшому ефективно позначається при догляді за садом, і зменшується засмічення.
По-третє: таблетка містить вологоакумулюючий компонент MaxiMarin, завдяки якому буде регулюватися волога під рослиною протягом тривалого терміну після посадки -10 років.
!!! Для нас це не маловажний фактор, так як у нас відсутнє крапельне зрошення, а підщепу М-9 має неглибоке залягання коренів і вимагає постійного регулювання вологи

Дія таблетки на цьому не заканчівается- завдяки їй накопичена за зимовий період тала і найкорисніша для рослини волога, не так швидко випаровується, поліпшується повітрообмін грунту.
Харчування накопичене в абсорбенту продовжує свій термін роботи.
Догляд за садом ми проводимо тільки біопрепаратами.
Я вважаю, що велику роль у розвитку саду зіграли препарати MaxiMarin і біопрепарати, тому що попередник на цій ділянці був соняшник протягом 5 років !!!
Застосовані препарати прекрасно поєднуються, при цьому добре утримується волога, створюються сприятливі умови для мікробіологічних процесів в грунті.
На зиму саджанці не обрізали. Була зроблена обробка біопрепаратами за допомогою обприскувача «ОПВ-400» по всьому дереву.
Для боротьби з зайцями обмазували штамби дерев старим салом.
Навесні 2008 року приживлюваність дерев була 98%. Це хороша приживлюваність в Донецькій області.
За весь період 2008 р полив проводився кілька разів по 3-5л під дерево, тому що опади в літній період практично були відсутні.
На осінь 2008р, в кінці вегетативного періоду, ми отримали хороший приріст і вибрали 4 -5 сильних гілок для створення крони.
 sad2008sad2009
А в 2009 році 5 га саду, було досажено, за тією ж технологією з продукцією MaxiMarin і біопрепаратами, наступними сортами: Ермі Женева, Віста Белла, Дербарестівале (літні сорти), Гала Галаш, Гала Міст. Айдаред, Чемпіон, Глостер, Джонаголд, Джонаголд Еріквінт, Флорена, Грані Стіт. Фудті. Сорти розташовані з Півдня на Північ.
Такий комплексний догляд за садом покращує стан дерева (дає однорічний приріст на деревах 50 - 90 см, а іноді і більше).
В даний час проводиться полив поверхневі, бочкою «ВР -3», (по чашах) з додаванням у воду біопрепаратів, для підгодівлі дерев і захисту від борошнистої роси і парші.
Від оранки в саду відмовилися, застосовуємо тільки культиватор «КСШ-3,5». Міжряддя саду утримуються під чорним паром. Обробка проводиться садовим культиватором «КСШ-3,5». Після дощів і ранньою весною обробляємо міжряддя саду зубчастими боронами (коли бур'яни знаходяться в фазі ниточки).
Навесні 2011 року засіватимемо міжряддя саду злаковими травами, використовуючи траву «Козлятник Східний» .У перебігу літа траву кілька разів будемо скошувати, і зелену масу залишати в міжряддях саду для мульчі. Згодом утворюється підстилка при частому скошуванні трави зменшує витрату води, а накопичується шар мульчі знижує витрату води грунтом, вона менше нагрівається влітку і підмерзає взимку.
Позакореневе підживлення проводимо в період вегетації і в основному біопрепаратами «Біофіт -1», «Біофіт -2», «Біофіт - 3» .В літній час вже через кілька хвилин вони надходять в обмін речовин.
На території саду знаходиться пасіка, в розрахунку на 3 гектари одна пчела - сім'я.
Завдяки застосуванню таких передових технологій в 2010 році наше підприємство отримає перший планований екологічно чистий урожай з 1 га - 1250кг. Якість плодів, одержуваних з саду, застосовуючи такі технології, підвищує зберігання плодів на 40 - 50 днів.
Цікаво відзначити, що витрати на продукцію MaxiMarin ми мали всього один раз, а дія бачимо вже протягом 4-го року.
Вигода від застосування - очевидна-це:

  • висока приживлюваність,
  • інтенсивність розвиток саджанців, гарне кронообразованіе,
  • відсутність стресу у рослин в посушливий період,
  • економія поливу,
  • більш ранній вступ в плодоношення.

Восени 2010 р ми плануємо закладання ще 5 га яблуневого саду, тільки з рекомендованими препаратами MaxiMarin, тому що ефективність їх дуже очевидна.
За нашою рекомендацією, навесні 2010 р, був закладений грушевий сад в сусідньому господарстві «Сади Донбасу», з рекомендованою технологією MaxiMarin. Вони теж переконалися в роботі технології.
 sad20100sad2010
Директор ТОВ «Райський сад» - Криштопа В.К.

Exhibition AgroExpo 2018

PE Agroremmash-Plus

Technology for gardens and vineyards