MaxiMarin injection applicator for liquid fertilizer application

Звіт по ІІІ-ій міжнародній науково-практичній конференції

Ефективна і надійний захист виноградників і садів з використанням препаратів MaxiMarin

Звіт по ІІІ-ій міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій «Захисту багаторічних насаджень садів і виноградників від посухи, практика застосування в розсадництві, садівництві та виноградарстві».
grapes
Компанія ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» активно продовжує роботу по впровадженню унікальних енергозберігаючих продуктів MaxiMarin при вирощуванні винограду і фруктових садів.
23 липня 2010 на базі провідного виноградарсько-виноробничого підприємства ТОВ «Качинський +» відбулася ІІІ-я міжнародна науково-практична конференція, присвячена «Захисту багаторічних насаджень садів і виноградників від посухи, практика застосування в розсадництва, садівництві та виноградарстві».
На участь в конференції прибули керівники і співробітники агровідділу садівничих і виноградарських підприємств, плодорозсадник України, Росії та Молдови, представники наукових установ України і Молдови.
Протягом 5-років триває плідна співпраця компаній ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» і ТОВ «Качинський +», що дає можливість іншим підприємствам практично переконається в роботі продукції MaxiMarin на багаторічних насадженнях.
ТОВ «Качинський +» - підприємство, яке працює на перспективу.
Кошелев В.А. - керівник великого підприємства, свою роль бачить в забезпеченні високого рівня виробництва, впровадження інноваційних технологій, що сприяють підвищенню ефективності виробництва, створення оптимальних умов праці та відпочинку всіх працівників.
Протягом багатьох років в господарстві вирощуються елітні виноградники і фруктові сади. В останні роки підприємство ТОВ «Качинський +» самостійно виробляє посадковий матеріал для власних потреб. Значення інвестицій важко переоцінити для сільського господарства. Інвестиції є основа для розширеного поновлення процесу виробництва, розробки і впровадження у виробництво нових прогресивних технологій, підвищення конкурентоспроможності та якості вирощуваної с / г продукції. Діяльність кожного підприємства в сучасних умовах управління пов'язана з ризиками.
Всі види діяльності підприємства ТОВ «Качинський +» з вирощування саджанців, виноградників і садів, дають перспективну можливість щодо впровадження рекомендованих технологій компанією «Теравет-Україна».
У господарстві щорічно закладаються більш 100 га. виробничих ділянок виноградників і садів з технологією MaxiMarin, У 2010 році закладено досліди на шкілки при вирощуванні посадкового матеріалу.
Фахівці ТОВ «Качинський +» із застосуванням технології домагаються високого вкорінення і приживлюваності саджанців, збільшення продуктивності розвитку рослин, раннього вступу в плодоношення, отримання високих врожаїв без додаткового поливу.
Конференція проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, Асоціації фермерів Криму, Українського розвитку плодоовочівництва, дослідних станцій садівництва України і Молдови.

ГОЛОВНА МЕТА КОМПАНІЇ!
yaroshchuk 2Вступне слово було дано керівнику компанії «Теравет-Україна» - Ярощук І.Е.
ПП «Теравет-Україна» заснована в 2005 році. Виробнича база 0,5 га розташована в м.Кіровограді. На сьогодні активно розвивається, займає лідируючі позиції по виробництву і впровадженню інноваційних технологій збереження і регулювання вологи в грунті, поліпшенню складу грунту. Компанія випускає продукцію під торговою маркою MaxiMarin.
Протягом 5 років, науково-дослідні інститути України і зарубіжжя, проводять активну роботу по дослідженню препаратів MaxiMarin. Продукція вивчається в лабораторних умовах, у відкритому грунті, в розсадництвах та при посадці багаторічних насаджень. Всі препарати MaxiMarin рекомендовані міністерством аграрної політики України як ефективний покращувач агрохімічних і водно-фізичних властивостей грунту і як стимулятор росту, розвитку с / г культур.
Препарати дозволені с / г підприємствам для включення в проектно-кошторисну документацію при закладці багаторічних насаджень і хмільників, а також в технологічну карту по догляду за рослинами, а його вартість на суму витрат, які підлягають компенсації згідно з чинним законодавством України.
Головна мета компанії - індивідуальний підхід до роботи з кожним партнером. Це дозволяє нам найкращим чином здійснювати впровадження інноваційних технологій на с / г ділянках замовників, з огляду на специфічність кожної культури і особливості грунту.
Головна гіднісь компанії - дружній творчий колектив, завдяки його високому професіоналізму та величезному потенціалу компанія йде впевнено до поставленої мети!
Організатори конференції ретельно підходили до вибору тем доповідей, що прозвучали на засіданнях. Головним критерієм вибору тем доповідей була їх актуальність і злободенність.
Наука-ВИРОБНИЦТВА!
У першій частині пленарного засідання зі своїми доповідями виступили провідні фахівці інститутів виноградарства і садівництва України і Молдови. Наукові співробітники інститутів ознайомили присутніх з численними можливостями застосування технології MaxiMarin.
magomedВеликий інтерес викликала доповідь поч. агровідділу НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова М.Р. по розширеному застосуванні продуктів MaxiMarin їх дію і післядію застосування в шкілки, на молодих виноградниках і їх внесення під існуючі виноградники.
За 5-річний досвід роботи з технологією MaxiMarin - наука переконалася в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень із застосуванням технології підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, сприяє більш ранньому вступу в плодоношення, а в подальшому збільшенню врожайності. Досвід закладки таблеток MaxiMarin на існуючі насадження старше 15 років показав збільшення врожайності в порівнянні з контролем на 32%. »
Останні дослідження інституту були направлені на застосування технології при вирощуванні посадкового матеріалу. Використання живильного гелю MaxiMarin-У на щеплення і перещеплення збільшило відсоток приживлюваності підщепи з привоєм, забезпечило інтенсивний приріст прищепної частини, що згодом сприяє підвищенню врожайності.

magerДоповідач з Молдови, доктор с.г. наук Магер М.К., зав. лабораторією захисту рослин «Науково-практичного інституту садівництва, виноградарства та харчових технологій», висвітлив застосування продукції MaxiMarin при вирощуванні безвірусного плодово-ягідного посадкового матеріалу у відкритому і закритому грунті.
Закладено досвід щодо впливу живильного гелю MaxiMarin на процес вкорінення при зеленому живцюванні вегетативних підщеп кісточкових в перліті (VVA 1, Evrika, Garnem, GiSela 6, Adaptabil):
При проведенні термотерапії яблуні при температурах вище 40-45 градусів застосування дозволило підвищити стійкість рослин до посухи і скоротило вдвічі кількість поливів;
Застосування MaxiMarin безсумнівно робить позитивний вплив на поліпшення приживлюваності і росту рослин при посадці, щеплення і укоріненні живців вегетативного підщепи плодових і ягідних культур;
Застосування MaxiMarin в суміші з PAURIN і AZOTOBACTER значно підвищує рівень приживлюваності зростання і розвитку рослин.

 

krasnЗ великою увагою слухали виступаючого з КП «Садпроект» м.Артемівськ, директора Краснощекова А.Б. Тема, порушена Олександром Борисовичем, часто піднімається серед керівників с/г підприємств, практика застосування технології MaxiMarin при проектуванні багаторічних насаджень, внесення в технологічну карту по догляду.

 

 

grigorЗ цікавістю прослухали виступ представника «Канадського проекту розвитку плодоовочівництва в Україні» Григор'єва С.Н. Мета проекту - забезпечити підвищення продуктивності і прибутковості не менше 5000 фермерських та особистих присадибних господарств.
Завдання проекту - підтримка фермерів у розвитку овочівництва (в теплицях і на відкритому грунті), вирощуванні столового винограду, ягід і лікарських трав, супровід і консультації по енергозберігаючим технологіями с/г виробника. У проекті, технологія MaxiMarin зарекомендувала себе як ефективна і економічно вигідна в господарствах різної форми власності.

ОБМІН ДОСВІДОМ - ЗАСТОСУВАННЯ НА ПРАКТИЦІ!

У другій частині пленарного засідання виступили представники провідних підприємств з України з доповідями про практичне застосування продукції MaxiMarin на своїх підприємствах.
rassohaВиступ Розсохи Є.В. , Директора «Дослідне господарство Артемівської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва Української академії аграрних наук», м. Артемівськ, Донецької області, зацікавило присутніх як постачальника високоякісного посадкового матеріалу. Господарство більше 3-х років працює з живильним гелем MaxiMarin при зберіганні саджанців в холодильниках і посадці на дорощування у відкритий грунт. Із застосуванням даної продукції значно покращилася якість вирощуваних саджанців.

 

nosovСвоїм багаторічним досвідом від НВАО «Масандра» поділився гл.агр. ДП «Привітне» Носов П.А. Активно застосовується таблетка MaxiMarin при посадці молодих насаджень на всіх підприємствах НВАО «Масандра». Ефективність від застосування технології ми побачили не тільки при вирощуванні винограду, в подальшому це відбилося на отриманні високоякісного виноматеріалу.

 

 

harpachОдин з перших користувачів по Донецькій області -ТОВ «Райський сад».
«-На сьогодні 15 га яблуневого саду посаджено з продукцією MaxiMarin - в живильний гель під замовлення вводили мікроелемент залізо, а на дно посадкової лунки -4 таблетки. Зрошення відсутнє.
На 3-му році запланований урожай з 1 га від 1250кг. За нашою рекомендацією з даною технологією посадили грушевий сад наші сусіди «Сади Донбасу» - саджанці прижилися і активно розвиваються. На осінь 2010р ще 5 га яблуневого саду будуть закладатися тільки з продукцією MaxiMarin! »-сказав співробітник ТОВ« Райський Сад »Храпач Д.Н.
nebesnУ 2010р відновило молоді насадження винограду ТОВ «Прибережне». агроном по багаторічним насадженням Небесний Д.В. в своєму виступі підтвердив фотоматеріалом ефективність роботи вологоутримуючої технології при посадці винограду в умовах гострого дефіциту вологи в Чорноморському р-ні АР Крим. Посадка винограду проводилася різними способами - під гідробур і посадкову машину. На посадкову машину компанією «Теравет-Україна» був встановлений спеціальний дозатор, що дозволяє рівномірно вносити гранули в грунт під кожен саджанець і піти від ручної праці. Але живильний гель MaxiMarin застосовувався на всіх видах посадки. Посадка здійснювалася в кінці квітня-початок травня з обмеженим поливом.
Застосовувані нами препарати живильний гель MaxiMarin, таблетка MaxiMarin створили оптимальні умови для швидкої приживлюваності саджанців, їх подальшого розвитку та зростання (покращився показник розвитку надземної частини рослини), значно підвищили потенціал рослин не дивлячись на негативний вплив цілого ряду чинників.
А там де агротехніка посадки була більш високого рівня, ці препарати, розкрили себе значно ширше, і все це в умовах гострого дефіциту вологи!
Такі показники сприяють більш раннього вступу в плодоношення виноградників і в подальшому підвищенню врожайності, в порівнянні з контрольними ділянками, що в свою чергу суттєво підвищить прибуток нашого підприємства.
У висновку виступів були продемонстровані фільми створені на базі ФГ «Рудченко В.Ю.», Кілійський р-н, Одеської обл. протягом 3-х років.
На виробничих ділянках ФГ «Рудченко В.Ю.» технологія застосовувалася при посадці молодих садів і виноградників, а також під існуючі насадження. Підприємство вже на 2-му році плодоношення отримало урожай на персику та винограді, на 3-й рік на персику отримали 85-90 кг, на винограді до 20кг з куща.

ВИЇЗД НА ПРОМИСЛОВІ НАСАЖДЕНИЯ ТОВ «КАЧИНСЬКИЙ +»

Як заключний етап в роботі конференції було організовано виїзд на промислові насадження підприємства ТОВ «Качинський +» в супроводі гл.агронома Удахіна В.П., Володимир Петрович з гордістю показав школку, де господарство виробляє посадковий матеріал для власних потреб.

pole 1
На шкілки, фахівцями ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» », був продемонстрований вологомір грунта - рекомендований для вимірювання вологи на різній глибині під кореневою системою рослини.
Присутні наочно переконалися і в роботі вологоміра і в роботі технології на шкілки!
Учасники відвідали черешневий сад 2007р посадки, молоді насадження винограду Мускат-бурштиновий і плодоносні насадження, посаджені з продукцією MaxiMarin.
На посадках 2007р Совіньон - зелений, з таблеткою MaxiMarin, врожайність очікується 100 ц. з 1 га. без додаткового поливу.
Організатори конференції створили прекрасні можливості для вільного обміну думками, як в урочний час проведення конференції, так і у вільний час.
Ближчого знайомства і спілкування сприяв добре організований фуршет, де присутні могли скуштувати фрукти і вина, люб'язно надані компаніями ТОВ «Сади України», ВАТ «АФ« Білозерський », ВАТ« Євпаторійський винзавод », НВАО« Масандра », шампанське від АФ« Золота балка », і поговорити на цікаві для них теми.
Вдало проведена конференція зміцнила думку більшості її учасників, про необхідність і корисність подібних заходів.
Проведена конференція підсумувала 5-ти річну роботу підприємства ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» і його внесок в розвиток виноградарства і садівництва.

Exhibition AgroExpo 2018

PE Agroremmash-Plus

Technology for gardens and vineyards