Ресурсозберігаючі технології та інноваційна техніка

Ресурсозберігаючі технології та інноваційна техніка
для садівників і виноградарів на Міжнародній аграрній виставці "АгроЕкспоКрим-2012"

Міжнародна аграрна виставка "АгроЕкспоКрим-2012" об'єднала на своїх виставкових майданчиках постачальників і споживачів обладнання для виробництва та переробки сільгосппродукції, рослинництва, тваринництва і птахівництва; готової продукції і насіннєвого, садивного матеріалу, добрив та іншого.
Міжнародна аграрна виставка "АгроЕкспоКрим-2012" - це прекрасна можливість знайти гідну нішу серед конкурентів і партнерів по бізнесу.
В умовах економічної нестабільності будь-який вид бізнесу отримує шанс виділитися, посилитися, яскраво заявити про себе.
16 березня 2012 року в рамках ділової програми міжнародної аграрної виставки "АгроЕкспоКрим-2012" відбувся міжнародний науково-практичний семінар:
«Виноградники. Сади. Ягідники. Обрізка виноградного куща після заморозків. Перспективні технології вирощування багаторічних насаджень. Техніка та обладнання для плодівництва »
Організаторами семінару виступили: ПП «НПЦсІТ« Максимарин », Кримський державний аграрний навчально-консультаційний центр, плодорозсадник ДП« Голланд Плант Україна », за підтримки Мінагрополітики АР Крим.
Цільова аудиторія була досить великою і включала в себе представників науки Національного інституту винограду і вина «Магарач» НААН України, Кримський державний аграрний навчально-консультаційний центр, плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», а також близько 80 провідних господарств АР Крим, Херсонської, Одеської , Запорізької та ін. областей.
Право відкрити семінар, було надано Полюшкину Миколі Петровичу, заступнику міністра аграрної політики і продовольства АР Крим, який дав високу оцінку діяльності MaxiMarin GROUP в розвитку виноградарства і садівництва.
«Варто зазначити, - сказав Полюшкин Н.П. - Що організатори доклали максимум зусиль для висвітлення в рамках семінару практичних питань роботи галузі, а також прагнули створити всі можливості для обміну досвідом. Дана конференція, яка підтвердила статус ключового заходу в рамках виставки, стане запорукою успішної роботи в майбутньому. Виробники прагнуть не тільки урізноманітнити свою продукцію за рахунок застосування інноваційних технологій, але і домогтися її високої якості. Щорічно зростають обсяги продажів, асортиментний ряд постійно розширюється. Завдяки поліпшенню якості, авторитет і престиж компаній зростає не тільки серед внутрішнього споживача, але і на світовому ринку ».
У форматі проведеного заходу, в доповіді комерційного директора ПП НПЦсІТ «Максимарин» Ярощук Тамари Анатоліївни, особливу увагу було приділено питанням застосування ресурсозберігаючих технологій, можливостям і актуальності застосування їх на виробничих ділянках при посадці багаторічних насаджень, а також при вирощуванні саджанців.
У своїй доповіді начальник агровідділу НІВіВ «Mагарач» Магомед Расулович Бейбулатов, кандидат с / г наук, підвів підсумки 7-ми річного досвіду роботи з технологією MaxiMarin і зазначив, що наука переконалася в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, спостерігається більш ранній початок плодоношення, збільшується врожайність.
Проведеними дослідженнями НІВіВ «Mагарач», науково підтверджено і економічно обгрунтовано застосування технології MaxiMarin при вирощуванні плодово-ягідної продукції, дані рішення проблеми регулювання вологи і отримані відповіді на питання, що цікавлять учасників семінару.
Друга доповідь Бейбулатова М.Р. була присвячена актуальній проблемі, з якою зіткнулися виробники навесні 2012 року - обрізка виноградного куща і плодового дерева після заморозків.
Докладний доповідь про нові столових і технічних сортах селекції Національного інституту винограду і вина «Магарач» зробив Ліховской Володимир Володимирович, завідувач відділом НІВіВ «Магарач».
Питання захисту винограду від шкідників і хвороб, детально висвітлила Олейнікова Наталія Василівна, завідувач відділом захисту і фізіології рослин НІВіВ «Магарач».
Велику доповідь по поставчанню техніки та обладнання для садівництва і виноградарства з елементами відео презентацій була зроблена Антоновим Ярославом Богдановичем, менеджером з розвитку ПП «Агрореммаш-Спецтехніка». Підприємство надає великий комплекс послуг з поставки техніки, обладнання та запчастин, доставці її в господарство, гарантійному та сервісному обслуговуванню, навчання персоналу по експлуатації техніки.
Учасники семінару мали можливість наочно переконатися в якості техніки, що поставляється, шпалерної продукції та іншого обладнання по догляду за садом і ягідниками.
На завершення семінару фахівцями плодорозсадника ДП «Голланд Плант Україна», дочірнє підприємство ТОВ «Голланд Алма», Угорщина, була проведена презентація та дегустація резистентних сортів яблук, в якій взяли активну участь всі присутні.
Таким чином, запорукою ефективної роботи для виробника стає успішне застосування своєчасно отриманих знань, впровадження їх у виробництво і обмін досвідом.
Варто відзначити, що організатори доклали максимум зусиль для висвітлення в рамках семінару практичних питань роботи галузі, а також прагнули створити всі можливості для обміну досвідом.
Загалом, слід відзначити активність і успішність проведеного заходу, що в майбутньому є необхідним проведення подібних семінарів.

MaxiMarin injection applicator for liquid fertilizer application