V-та Міжнародна науково-практична конференція

V-та Міжнародна науково-практична конференція

1 серпня 2012г. на базі ДП «Морське», найбільшого ведучого виноградарсько-виноробного підприємства НВАО «Масандра», відбулася V міжнародна науково-практична конференція на тему «Система захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. Практика застосування на виноградарстві. Техніка для виноградників і садів ».
Організаторами конференції виступили корпорація MaxiMarin Group, НВАО «Масандра», ПП НПЦІТ «Максимарин», ПП «Агрореммаш-Спецтехніка», ПП «Теравет-Україна», ДП «Морське».
В роботі конференції взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства АР Крим, Туреччини та Словаччини, представники міжнародного хімічного концерну SNF, Франція, керівники і співробітники агровідділу садівничих і виноградарських підприємств, плодорозсадник України, Росії, Угорщини, представники наукових установ і проектних організацій України.
На конференції були розглянуті питання практичного застосування інноваційної вологоакумулюючої технології MaxiMarin на всіх стадіях вирощування і розвитку виноградарства в жорстких умовах Криму, питання внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію, озвучені доповіді науково-практичних досліджень технології MaxiMarin для розсадництва та на багаторічних насадженнях провідними галузевими інститутами України. Економічно підтверджено і обґрунтовано застосування технології MaxiMarin для захисту багаторічних насаджень в умовах нестабільної вологості. Представлена ​​в повному спектрі техніка та обладнання для виноградарства, шпалерна продукція, інструмент і тара.
Демонстрація в польових умовах системного застосування технології MaxiMarin, техніки та обладнання на виноградних насадженнях ДП «Морське» дозволила гостям наочно переконатися в їх високоякісній роботі.
sudak 1Місце проведення конференції, традиційно орієнтоване на партнерів, з якими протягом 7-ми років триває плідна співпраця. Тому, по праву вступне слово і відкриття конференції було довірено директору ДП «Морське», НВАО «Масандра» Павлову Олександру Лукичу.
Вітаючи учасників конференції, Олександр Лукич справедливо зауважив, що проведення щорічної конференції в даному форматі дає можливість не тільки отримати нові знання, обмінятися досвідом, а й побачити, за останні 7 років, практичні результати застосування технології збереження вологи MaxiMarin в грунті. Сучасна і якісна техніка для виноградників і садів, яку постачають партнери з Кіровограда, зарекомендувала себе як надійна і зручна в застосуванні, що дуже важливо в «гарячі періоди роботи підприємства» немає втрат часу і необхідні операції проводяться вчасно.

На правах організатора конференції з вітальним словом виступив генеральний директор MaxiMarin GROUP Ярощук Ігор Едуардович, який подякував гостям і учасникам конференції за те, що знайшли можливість прибути і підтримати даний захід. Ігор Едуардович зазначив, що група компаній працює під новим брендом MaxiMarin GROUP, під яким об'єдналися ПП «Теравет-Україна», ПП «НВЦ з ІТ« Максимарин »і ПП« Агрореммаш-Спецтехніка ». Об'єднанню компаній послужив девіз «Зосередьтеся на головному!». Мета об'єднання компанії - надання комплексних послуг, що вигідно відрізняє нашу компанію від інших і робить її більш конкурентоспроможною. На сьогоднішній день MaxiMarin GROUP займається широким спектром діяльності, такими як: технологія регулювання вологи в грунті, техніка і інвентар для садівництва і виноградарства, шпалерна продукція, інструмент, контейнера і тара для плодоовочевої продукції. Компанія активно розвивається, і в подальшому, планує запустити лінію по виготовленню металевого кола. Особливі договірні умови поставки, гарантійне обслуговування, доставка техніки в господарства, навчання персоналу, є додатковими послугами для наших клієнтів.
У висновку Ігор Едуардович презентував знову видану книгу, присвячену інноваційним технологіям раціонального використання вологи. У ній зібрані досвід роботи підприємства, наукові дослідження, практичне застосування, відгуки по роботі унікального продукту MaxiMarin за період з 2005 по 2011 року на різних культурах. У ній йдеться про те, що застосування високоефективних, низьковитратних, енерго - ресурсо зберігаючих технологій, що забезпечують максимальне використання екологічних ресурсів, сприяє подальшому підвищенню довговічності та продуктивності насаджень, а технологія MaxiMarin допоможе зробити рослинництво керованим, прогнозованим і економічно ефективним.
Від європейського хімічного концерну SNF, Франція, виступив міжнародний фахівець Стефан Делёр. У своїй презентації він продемонстрував всесвітній досвід і величезну необхідність застосування абсорбентів в сільському господарстві. У зв'язку з різкою зміною клімату щодня зростає необхідність в регулюванні вологи в прикореневій зоні рослини. Продукція MaxiMarin і пропонований комплекс продукції добре себе зарекомендувала на Європейському ринку, особливо на багаторічних посадках. Це великий крок вперед українських виробників!

sudak 2З великою увагою гості конференції слухали доповідь комерційного директора ПП НПЦсІТ «Максимарин» Ярощук Тамари Анатоліївни. До уваги учасників конференції був представлений відеосюжет, присвячений дуже важливій проблемі - якості споживаної води. Настав період, коли від терміна «Водоспоживання» необхідно переходити до активних поняттям економії води, її охорони, регулювання процесів споживання, тобто «Водозбереженню». Немає проблеми нестачі води, а є проблема її нераціонального використання! Завдяки даним препаратам регулюється волога в кореневмісному шарі

 

sudak 3грунту, і рослина самостійно споживає необхідну кількість. В ході презентації вона висвітлила особливості і гідності продукції MaxiMarin, необхідність застосування препаратів при закладці виноградників. Продукція забезпечує високу приживлюваність, при обмеженому поливі, інтенсивний розвиток рослин і більш ранній вступ у плодоношення. Вже на 3-й рік господарства реально мають урожай від 50-100 ц / га. Унікальність технології в тому, що вона працює близько 10 років в грунті і область застосування у виноградарстві дуже широка: отримання безвірусного матеріалу - in vitro, вирощування саджанців, зберігання, транспортування; закладка молодих насаджень, відновлення і підтримка плодоносних виноградників. Поліпшення якісних показників грунту, його структури, раціональне використання вологи в жорстких умовах півдня України, пролонгація дії добрив та засобів захисту, є дуже суттєвою економією коштів сільгоспвиробника!

Великий інтерес викликала доповідь кандидата с / г наук, начальника відділу агротехніки НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова Магомеда Расуловича, присвячена економіці використання продукції MaxiMarin в області виноградарства. Він зазначив, що наука переконалася за сім років досвіду роботи з технологією MaxiMarin в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, спостерігається раннє вступ в плодоношення, збільшується врожайність. Економія коштів с / г виробника була підтверджена точними розрахунками і виведена в графіки. Економія 2 - х років для виробника в жорстких умовах ринку дозволить отримати швидкі і гарантовані прибутки! Проведеними дослідженнями НІВіВ «Mагарач», науково підтверджено і економічно обгрунтовано застосування технології MaxiMarin при вирощуванні плодово-ягідної продукції, дані рішення проблеми регулювання вологи і отримані відповіді на питання, що цікавлять учасників семінару.
Науковий доповідь Манзо Віталія Володимировича - кандидата сільськогосподарських наук, проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету Садівництва, м Умань, про практичне використання продукції MaxiMarin на виноградниках на базі УНУС, також підтвердив ефективність застосування препаратів MaxiMarin на виноградниках.

Отримані результати і досвід роботи з 2007 року підтверджує необхідність застосування даних препаратів при закладці виноградників, особливо з огляду на високий температурний режим за останні роки. З наведених результатів досліджень випливає, що використання продукції MaxiMarin в різних препаративних формах (гранули, гель, таблетки) позитивно впливає на приживлюваність, ріст і розвиток кущів винограду.
sudak 4Виступ гл.агрономів, практиків, фахівців в області виноградарства провідних господарств АР Крим ДП «Морське» - Краснова Олега Борисовича, ТОВ «Качинський +» - Удахіна Володимира Петровича, ТОВ «Кримські виноградники» - Тюріна Ігоря В'ячеславовича - підтвердили на практиці ефективність застосування продукції з 2006 року в польових умовах. Закладка більш ніж на 1000 га проводилася в різний спосіб: під гідробур, мотобур і за допомогою розсадо-посадкової машини, практично з обмеженим поливом або водою не високої якості.
При будь-яких видах посадки була забезпечена висока приживлюваність рослин, sudak 5спостерігався дуже інтенсивний їх розвиток, на 2-й рік встановлювалася шпалера і формувався кущ. Активне плодоношення вже починалося на 3-й рік, що є суттєвим прибутком для виробника. Удахін В. П. ще відзначив роботу продукції в розпліднику ТОВ «Качинський +» при вирощуванні саджанців і закладці маточника підщепних лоз. Застосування технологія дозволила вже на 2-й рік скористатися лозою з маточника для виробництва саджанців, що дозволило скористатися підприємству власним посадковим матеріалом.

 

sudak 6Великі доповіді по постачаємій техніці та обладнанні для садівництва і виноградарства, з елементами відео-презентацій, були зроблені провідними менеджерами з розвитку ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» Антоновим Ярославом Богдановичем і Панченко Сергієм Васильовичем. Підприємство «Агрореммаш-Спецтехніка», надає великий комплекс послуг з постачання високоякісної техніки, обладнання та запчастин, доставці її в господарство, гарантійному та сервісному обслуговуванню. Проводить навчання персоналу по експлуатації техніки. Поставка техніки світових і європейських виробників Goldoni SPA, CarraroSpray, Rinieri S.R.L, Taral і багатьох інших, дозволяє проводити необхідні операції в полі з високою точністю. Переваги представленої техніки не залишили байдужими найдосвідченіших садівників і виноградарів.

Про шпалерну продукцю, інвентарі, тари, необхідний інструмент по догляду за виноградниками була зроблена детальна доповідь поч. відділу розвитку ПП «Теравет - Україна» Жмілком Дмитром Анатолійовичом.
У висновку, ведучий конференції Ілляш Анатолій Михайлович, кандидат с / г наук, науковий консультант відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики України, м.Київ, торкнувся найважливіші питання про особливості внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію. Було відзначено, що останнім часом при проектуванні багаторічних насаджень, особливо в зонах з нестабільною вологістю, в проектно-кошторисної документації все частіше використовуються технології вирощування багаторічних насаджень з використанням препаратів MaxiMarin, що підвищують родючість грунту шляхом акумулювання вологи і поживних речовин, поліпшення водно-повітряного режиму. За аналітичними даними української державної помологічної-ампелографічної інспекції, застосування в проектах технології з препаратами MaxiMari, в співвідношенні з традиційними в даний час складає близько 75%. В кінці виступу Анатолій Михайлович відповів на чисельні запитання гостей щодо переліку документів, необхідних для внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію.
sudak 7По закінченню пленарної частини конференції учасники виїхали на виноградники ДП «Морське», де гл.агрономом Красновим Олегом Юрійовичем були продемонстровані результати застосування технології MaxiMarin на 1, 2, і 3-х літніх посадках, шпалерної продукції і техніка для садів і виноградників. Зокрема були представлені механізми: Трактор виробництва Goldoni SPA (Італія), подрібнювач гілок і лози, пристовбурна фреза, двосторонній карбувальний агрегат, мульчуюча секція для роботи в ряду виробництва Rinieri S.R.L. (Італія), дворядний обприскувач виробництва CarraroSpray (Італія), столбостав. Вся техніка показала результат роботи на важких кам'янистих грунтах, що було схвалене всіма практикуючими фахівцями прибулими на конференцію. Після чого менеджери та інженерно-технічний склад MaxiMarin GROUP відповіли на всі запитання.
Таким чином, запорукою ефективної роботи для виробника стає успішне застосування своєчасно отриманих знань, впровадження їх у виробництво і обмін досвідом.
Варто відзначити, що організатори доклали максимум зусиль для висвітлення в рамках конференції практичних питань роботи галузі, а також прагнули створити всі можливості для обміну досвідом.
Загалом, слід відзначити активність і успішність проведеного заходу, що в майбутньому є необхідним проведення подібних конференцій.
По завершенню офіційної частини конференції всі присутні були запрошені на урочистий банкет, де в більш затишній обстановці гості взяли активну участь в дегустації ексклюзивних вин, виробництва винзаводу ДП «Морське», НВАО «Масандра» та обмінялися враженнями про проведену конференції.

MaxiMarin injection applicator for liquid fertilizer application