Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

Парадоксально, але факт: найбільше джерело - вода в атмосфері - майже не використовується! Нові технології для рослинництва ...

Боротьба за вологу велася з найдавніших часів. На сьогоднішній день глобальну проблему збереження вологи в грунті вчені вирішують шляхом розробки ефективних агротехнологій, спеціалізованої техніки та обладнання, застосування яких дозволяє аграріям досягти необхідних результаті. Одним з таких напрямків є застосування екологічно безпечних препаратів, що забезпечують збереження запасів продуктивної вологи в грунті і більш раціональне її використання.
Відомо, що волога в грунт надходить двома шляхами: природним - у вигляді атмосферних опадів, і штучним - з зрошувальних систем. Подальше утримання і переміщення вологи в грунті визначається законами грунтової гідрології, кількісно визначають сили взаємного тяжіння між молекулами води - з одного боку і ґрунтових частинок - з іншого.
Згідно з підрахунками вчених, якщо опади, що випали прийняти за 100%, то 70% з них випаровується, 20% - йде в підземні води і тільки 10% - йде рослинам! Традиційні агротехнічні прийоми затримання грунтової вологи в польовому землеробстві не завжди ефективні. У зв'язку з цим потрібні нові технології, що дозволяють зберегти воду на тривалий час, забезпечуючи в умовах дефіциту вологи поліпшення водного живлення рослин.
Як створити комфортні умови для вирощування рослин в умовах дефіциту вологи?
Як показують економічні оцінки, вода з атмосфери може стати найдешевшою з усіх, що виходять іншими способами. Немає проблеми нестачі води, а є проблема її нераціонального використання!
Одним з найбільш перспективних, присутніх на нашому ринку, є препарат MaxiMarin. За дослідженнями в інститутах НААН України та практичним застосуванням з 2006 р на зернових, просапних культурах, цукрових буряках, лікарських рослинах і т.д., MaxiMarin успішно себе зарекомендував на різних фазах розвитку рослини - в передпосівної обробки дрібносем'яних культур, в період проростання насіння, появи дружніх сходів, повного кущіння, а також при формуванні врожаю, значно знижуючи ризик їх загибелі під час посухи.
Робота препарату полягає в акумулюванні молекул води навколо себе, створення більш сприятливих умов для зростання і розвитку рослин протягом всього періоду їх вегетації, при цьому MaxiMarin сприяє збільшенню продуктивності і якості посівів.
Термін активного функціонування продукції MaxiMarin в грунті становить 10 років на сівозміні!
Додатковий ефект від використання - покращує якісні показники грунту (дренаж, аерація), перешкоджає утворенню кірки.
Результати лізіметричного дослідження показують, що за рахунок своїх унікальних властивостей MaxiMarin, за варіантом в поєднанні з мінеральними добривами (NPK + абсорбент 20 кг / га), забезпечує зменшення втрат життєво необхідних біогенних елементів азоту, фосфору, калію та інших, до 40%, то є пролонгує дію мінеральних добрив, що в подальшому істотно заощаджує кошти с / г виробника.
Згідно з дослідженнями ВІДГ, при зменшенні рівня застосування засобів хімізації зростає роль грунтової і дренажної води в пересуванні водорозчинних з'єднань і істотно знижується небезпека забруднення ними середовища.

zerno 1zerno 2zerno 3


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

ТОВ «Райський сад»

ТОВ «Райський сад» розташований в Донецькій області, Мар'їнського району біля річки Вовча, яка впадає в Курахівське водосховище.
Земля орендована на 25 років. Грунти нейтральні (PH), схил 25% до річки «Вовча».
Проект для посадки саду виготовлявся Мелітопольським сільськогосподарським інститутом.

sapos2007
Посадка саду була проведена 25 жовтня 2007 г., в дуже посушливий рік, однорічними саджанцями яблуні, підщепа М-9.
Куплених в Мелітопольському інституті садівництва.
Площа саду 10 гектар, схема посадки 4х1.5. На одному гектарі 1066 дерев. Ряди дерев розташовані з півдня на північ. Було посаджено Ранет Семеренко- 2 гектара, Айдаред- (як запильник, ми його садили на 10-му ряду) - 0,82 гектара, Гольден Делішес-1,04 гектара, Спортан -2,7 гектара.
При посадці саду ми вибрали - осінь, за 30 днів до стійких морозів. Це сприятливий період - починаються процеси загоєння ран і відростання нових коренів.
Посадку дерев проводили в заздалегідь викопані ями, механічним шляхом (КЯУ-100). Посадочні ями бурили на глибину 40-50 см. Діаметр перетину 40 см.
Перед посадкою, кореневу систему саджанців оновлювали секатором і вмочували в живильний гель MaxiMarin.
До складу гелю MaxiMarin за попереднім замовленням ввели мікроелемент залізо. Поживна основа гелю - гумінові кислоти і мікроелемент залізо, допомогли рослині зняти стрес при посадці, домогтися щільного контакту між корінням і грунтом, забезпечити коріння первісною вологою, підвищити приживлюваність, посилити і пролонгувати дію заліза, нестача якого гостро відчувається в наших грунтах, тобто . зменшується хлороз на яблуні.
У свою чергу на дно посадкової ямки вносили по 4 таблетки MaxiMarin прямо під кореневу систему.
Саджанці садили на таку глибину, щоб коренева шийка була на рівні поверхні грунту. Посадку дерев провели за 3 дні.
Одночасно з посадкою дерев був організований полив, бочкою ВР-3 (3 куба) на один саджанець було вилито 2-3 відра води з розведеними біопрепаратами «Біофіт-2» - дуже ефективний засіб.
Також полив дав можливість задіяти і таблетки MaxiMarin. Хочу нагадати, що посадка здійснювалася в дуже посушливий 2007 рік і дощу для початку дії таблеток не очікувалося.
Через 2 дні знову провели полив з додаванням «Біофіт-2». Після поливу підсапували дерева вручну.
Склад таблетки MaxiMarin в подальшому розвитку саду зіграв дуже велику роль.
По-перше: в ній присутнє необхідне для зростаючих саджанців збалансоване харчування NPK, яке дало хороший приріст за період вегетації, особливо це помітно в перші роки розвитку саду;
По-друге: біогумус в складі таблетки, перероблений каліфорнійськими хробаками що не містить бур'янів домішок трав, що в подальшому ефективно позначається при догляді за садом, і зменшується засмічення.
По-третє: таблетка містить вологоакумулюючий компонент MaxiMarin, завдяки якому буде регулюватися волога під рослиною протягом тривалого терміну після посадки -10 років.
!!! Для нас це не маловажний фактор, так як у нас відсутнє крапельне зрошення, а підщепу М-9 має неглибоке залягання коренів і вимагає постійного регулювання вологи

Дія таблетки на цьому не заканчівается- завдяки їй накопичена за зимовий період тала і найкорисніша для рослини волога, не так швидко випаровується, поліпшується повітрообмін грунту.
Харчування накопичене в абсорбенту продовжує свій термін роботи.
Догляд за садом ми проводимо тільки біопрепаратами.
Я вважаю, що велику роль у розвитку саду зіграли препарати MaxiMarin і біопрепарати, тому що попередник на цій ділянці був соняшник протягом 5 років !!!
Застосовані препарати прекрасно поєднуються, при цьому добре утримується волога, створюються сприятливі умови для мікробіологічних процесів в грунті.
На зиму саджанці не обрізали. Була зроблена обробка біопрепаратами за допомогою обприскувача «ОПВ-400» по всьому дереву.
Для боротьби з зайцями обмазували штамби дерев старим салом.
Навесні 2008 року приживлюваність дерев була 98%. Це хороша приживлюваність в Донецькій області.
За весь період 2008 р полив проводився кілька разів по 3-5л під дерево, тому що опади в літній період практично були відсутні.
На осінь 2008р, в кінці вегетативного періоду, ми отримали хороший приріст і вибрали 4 -5 сильних гілок для створення крони.
 sad2008sad2009
А в 2009 році 5 га саду, було досажено, за тією ж технологією з продукцією MaxiMarin і біопрепаратами, наступними сортами: Ермі Женева, Віста Белла, Дербарестівале (літні сорти), Гала Галаш, Гала Міст. Айдаред, Чемпіон, Глостер, Джонаголд, Джонаголд Еріквінт, Флорена, Грані Стіт. Фудті. Сорти розташовані з Півдня на Північ.
Такий комплексний догляд за садом покращує стан дерева (дає однорічний приріст на деревах 50 - 90 см, а іноді і більше).
В даний час проводиться полив поверхневі, бочкою «ВР -3», (по чашах) з додаванням у воду біопрепаратів, для підгодівлі дерев і захисту від борошнистої роси і парші.
Від оранки в саду відмовилися, застосовуємо тільки культиватор «КСШ-3,5». Міжряддя саду утримуються під чорним паром. Обробка проводиться садовим культиватором «КСШ-3,5». Після дощів і ранньою весною обробляємо міжряддя саду зубчастими боронами (коли бур'яни знаходяться в фазі ниточки).
Навесні 2011 року засіватимемо міжряддя саду злаковими травами, використовуючи траву «Козлятник Східний» .У перебігу літа траву кілька разів будемо скошувати, і зелену масу залишати в міжряддях саду для мульчі. Згодом утворюється підстилка при частому скошуванні трави зменшує витрату води, а накопичується шар мульчі знижує витрату води грунтом, вона менше нагрівається влітку і підмерзає взимку.
Позакореневе підживлення проводимо в період вегетації і в основному біопрепаратами «Біофіт -1», «Біофіт -2», «Біофіт - 3» .В літній час вже через кілька хвилин вони надходять в обмін речовин.
На території саду знаходиться пасіка, в розрахунку на 3 гектари одна пчела - сім'я.
Завдяки застосуванню таких передових технологій в 2010 році наше підприємство отримає перший планований екологічно чистий урожай з 1 га - 1250кг. Якість плодів, одержуваних з саду, застосовуючи такі технології, підвищує зберігання плодів на 40 - 50 днів.
Цікаво відзначити, що витрати на продукцію MaxiMarin ми мали всього один раз, а дія бачимо вже протягом 4-го року.
Вигода від застосування - очевидна-це:

  • висока приживлюваність,
  • інтенсивність розвиток саджанців, гарне кронообразованіе,
  • відсутність стресу у рослин в посушливий період,
  • економія поливу,
  • більш ранній вступ в плодоношення.

Восени 2010 р ми плануємо закладання ще 5 га яблуневого саду, тільки з рекомендованими препаратами MaxiMarin, тому що ефективність їх дуже очевидна.
За нашою рекомендацією, навесні 2010 р, був закладений грушевий сад в сусідньому господарстві «Сади Донбасу», з рекомендованою технологією MaxiMarin. Вони теж переконалися в роботі технології.
 sad20100sad2010
Директор ТОВ «Райський сад» - Криштопа В.К.


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

IV-а Міжнародна науково-практична конференція

14 липня 2011р. на базі найбільшого ведучого виноградарсько-виноробного підприємства НВАО «Масандра» відбулася IV міжнародна науково-практична конференція «Використання інноваційних технологій при вирощуванні багаторічних насаджень. Практика застосування на виноградарстві та садівництві. Техніка для виноградарства ».
Організаторами конференції виступили НВАО «Масандра», ПП НПЦІТ «Максимарин», ДП «Алушта», ПП «Агрореммаш-Спецтехніка»
В роботі конференції взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та АР Криму, керівники і співробітники агровідділу садівничих і виноградарських підприємств України і Росії, плодорозсадник, представники наукових установ і проектних організацій України.
На конференції були розглянуті практичні питання застосування інноваційної вологоаккумулючої технології MaxiMarin на всіх стадіях розвитку виноградарства, демонстрація закладки виноградників з MaxiMarin і догляд; внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію, оформлення та отримання компенсацій від держави, доповіді науково-практичних досліджень технології MaxiMarin на багаторічних насадженнях провідними галузевими інститутами; системний підхід застосування технології і спецтехніки, демонстрація її в польових умовах на виноградних насадженнях та інші питання, що цікавлять гостей конференції питання.
Місце проведення конференції, традиційно орієнтоване на партнерів, з якими протягом 6-ти років триває плідна співпраця. Тому, по праву вступне слово і відкриття конференції було довірено заступнику генерального директора НВАО «Масандра» Павлову Олександру Лукичу.
Вітаючи учасників конференції, Олександр Лукич справедливо зауважив, що проведення щорічної конференції в даному форматі дає можливість не тільки отримати нові знання, обмінятися досвідом, а й побачити практичні результати застосування технології збереження вологи в грунті MaxiMarin, а також роботу техніки для садів і виноградників.
У першій частині пленарного засідання виступив головний агроном ДП «Алушта» Ковальов Сергій Олексійович. У своєму виступі Сергій Олексійович ознайомив з діяльністю ДП «Алушта» НВАО «Масандра», особливостями вирощування та створення промислових виноградників на півдні України. Акцент його виступу стояв на застосуванні інноваційних технологій MaxiMarin на підприємстві, а також довгостроковому і позитивному результаті.

yaroshchuk 1На правах організатора конференції з вітальним словом виступив генеральний директор MaxiMarin GROUP Ярощук Ігор Едуардович, який подякував гостям і учасникам конференції за те, що знайшли в настільки гарячу пору час прибути і підтримати даний захід. Ігор Едуардович зазначив, що група компаній працює під новим брендом MaxiMarin GROUP, під яким об'єдналися ПП «Теравет-Україна», ПП «НВЦ з ІТ« Максимарин »і ПП« Агрореммаш-Спецтехніка ».Об'едіненію компаній послужив девіз« Зосередьтеся на головному! » мета об'єднання компанії - надання комплексних послуг, що вигідно відрізняє нашу компанію від інших і робить її більш конкурентноспроможною. На сьогоднішній день MaxiMarin GROUP займається широким спектром діяльності, такими як: технологія регулювання вологи в грунті, техніка і інвентар для садівництва і виноградарства, шпалерна продукція.

ilyashВиступ продовжив Ілляш Анатолій Михайлович - кандидат с / г наук, консультант відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики України, науковий співробітник Інституту УААН. Він торкнувся питання про можливість фінансування технології MaxiMarin з боку держави. Також було порушено тему про відшкодування витрат при застосуванні технології, яке на даний момент проводитися відповідно до Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства». Крім того, доповідач згадав про плани збільшення даного збору з 1% до 1,5%, що значно вплине на фінансування розвитку садівництва і виноградарства в Україні. Не залишилася без уваги і технологія MaxiMarin, яку Анатолій Михайлович рекомендував для впровадження при вирощуванні багаторічних насаджень.Наступний учасник конференції - начальник відділу розсадництва Кримського регіону Української державної помологічно-ампелографічної інспекції Попов Анатолій Іванович, ознайомив з доповіддю, в якій йшлося про плодове насінництво і розплідниках плодових, ягідних культур і винограду. Одним з найважливіших питань, порушених Анатолієм Івановичем, стала тема про особливості внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію. Було відзначено, що останнім часом при проектуванні багаторічних насаджень, особливо в зонах з нестабільною вологістю, в проектно-кошторисної документації все частіше використовуються технології вирощування багаторічних насаджень з використанням препаратів MaxiMarin, що підвищують родючість грунту шляхом акумулювання вологи і поживних речовин, поліпшення водно-повітряного режиму. За аналітичними даними інспекції, застосування технології з препаратами MaxiMarin і Теравет в співвідношенні з традиційними в даний час складає близько 75%. В кінці виступу Анатолій Іванович відповів на численні запитання гостей щодо переліку документів, необхідних для внесення технології MaxiMarin в проектно-кошторисну документацію.
yaroshchuk tЗ великою увагою гості конференції слухали доповідь комерційного директора ПП «НПЦсІТ» Максимарин »Ярощук Тамари Анатоліївни. До уваги учасників конференції була представлена ​​презентація компанії MaxiMarin GROUP, в ході якої висвітлино низку продукції MaxiMarin, особливості застосування препаратів на різних культурах з урахуванням грунтів. Також, було порушено питання розмноження винограду в культурі in vitro, способів збільшення термінів зберігання цінних клонів винограду in vitro із застосуванням технології MaxiMarin.

 

magomegВеликий інтерес викликала доповідь кандидата с / г наук, начальника агровідділу НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова Магомеда Расуловича по розширеному застосуванні технології MaxiMarin в виноградарстві та розсадництва. Магомед Расулович підвів підсумки 6-ти річного досвіду роботи з технологією MaxiMarin і зазначив, що наука переконалася в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень із застосуванням технології підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, сприяє більш ранньому вступу в плодоношення, а в подальшому збільшенню врожайності. Досвід закладки таблеток MaxiMarin на існуючі насадження старше 15 років показав збільшення врожайності в порівнянні з контролем на 32%.
Останні дослідження інституту були направлені на застосування технології при вирощуванні посадкового матеріалу. Використання живильного гелю MaxiMarin-У на щеплення і перещеплення збільшило відсоток приживлюваності підщепи з привоєм, забезпечило інтенсивний приріст прищепної частини, що згодом сприяє підвищенню врожайності.

antonovНаступний учасник менеджер ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» Ярослав Антонов розповів про один важливий напрямку MaxiMarin GROUP, а саме постачання техніки, супутнього інвентаря для садівництва і виноградарства, виготовлення шпалерної продукції. Також, приділив особливу увагу сервісного і гарантійного обслуговування техніки, що поставляється, яке проводить компанія MaxiMarin GROUP. Познайомив з деякими агрегатами наших італійських партнерів, а саме компаній Goldoni SPA, CarraroSpray і Rinieri S.R.L. Переваги представленої техніки не залишили байдужими найдосвідченіших садівників і виноградарів.

 

frydУ продовженні сказаного виступив наш чеський партнер - топ менеджер компанії OstraticEN-USky S.R.O. Мирослав Фрід. Мирославом була показана презентація техніки для садівництва і виноградарства виробництва Ostraticky S.R.O., Чехія. Широкий спектр різної садівничої і виноградарської техніки, зацікавив практично всіх учасників конференції.

 

 

fursenkoДалі слово надали директору ТОВ «Укррозплідник» Фурсенко Роману Васильовичу, який, в свою чергу, поділився багаторічним досвідом роботи з даною технологією. Вигідно використавши технології MaxiMarin в бізнесі, він придбав нових постійних клієнтів для свого розплідника, підвищив репутацію і залишив конкурентів далеко позаду себе. Завдяки властивостям поживних гелів MaxiMarin забезпечувати високу приживлюваність, саджанці Романа Васильовича користуються величезним попитом. У доцільності застосування MaxiMarin переконується вже не перший рік.
По закінченню пленарної частини конференції учасники виїхали на виноградники ДП «Алушта», де були продемонстровані результати застосування технології MaxiMarin, шпалерної продукції і техніка для садів і виноградників. Зокрема були представлені механізми: Трактор виробництва Goldoni SPA (Італія), подрібнювач гілок і лози, пристовбурна фреза, двосторонній карбувальний агрегат, мульчуюча секція для роботи в ряду виробництва Rinieri S.R.L. (Італія), дворядний обприскувач виробництва CarraroSpray (Італія), столбостав виробництва Ostraticky S.R.O. (Чехія). Вся техніка показала результат роботи на важких кам'янистих грунтах, що було схвалене всіма практикуючими фахівцями прибулими на конференцію. Після чого менеджери та інженерно-технічний склад MaxiMarin GROUP відповіли на всі запитання.

pole
По завершенню офіційної частини конференції всі гості були запрошені на урочистий банкет, де в більш затишній обстановці обмінялися враженнями про проведену конференції.


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

Ефективна і надійний захист виноградників і садів з використанням препаратів MaxiMarin

Звіт по ІІІ-ій міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій «Захисту багаторічних насаджень садів і виноградників від посухи, практика застосування в розсадництві, садівництві та виноградарстві».
grapes
Компанія ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» активно продовжує роботу по впровадженню унікальних енергозберігаючих продуктів MaxiMarin при вирощуванні винограду і фруктових садів.
23 липня 2010 на базі провідного виноградарсько-виноробничого підприємства ТОВ «Качинський +» відбулася ІІІ-я міжнародна науково-практична конференція, присвячена «Захисту багаторічних насаджень садів і виноградників від посухи, практика застосування в розсадництва, садівництві та виноградарстві».
На участь в конференції прибули керівники і співробітники агровідділу садівничих і виноградарських підприємств, плодорозсадник України, Росії та Молдови, представники наукових установ України і Молдови.
Протягом 5-років триває плідна співпраця компаній ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» і ТОВ «Качинський +», що дає можливість іншим підприємствам практично переконається в роботі продукції MaxiMarin на багаторічних насадженнях.
ТОВ «Качинський +» - підприємство, яке працює на перспективу.
Кошелев В.А. - керівник великого підприємства, свою роль бачить в забезпеченні високого рівня виробництва, впровадження інноваційних технологій, що сприяють підвищенню ефективності виробництва, створення оптимальних умов праці та відпочинку всіх працівників.
Протягом багатьох років в господарстві вирощуються елітні виноградники і фруктові сади. В останні роки підприємство ТОВ «Качинський +» самостійно виробляє посадковий матеріал для власних потреб. Значення інвестицій важко переоцінити для сільського господарства. Інвестиції є основа для розширеного поновлення процесу виробництва, розробки і впровадження у виробництво нових прогресивних технологій, підвищення конкурентоспроможності та якості вирощуваної с / г продукції. Діяльність кожного підприємства в сучасних умовах управління пов'язана з ризиками.
Всі види діяльності підприємства ТОВ «Качинський +» з вирощування саджанців, виноградників і садів, дають перспективну можливість щодо впровадження рекомендованих технологій компанією «Теравет-Україна».
У господарстві щорічно закладаються більш 100 га. виробничих ділянок виноградників і садів з технологією MaxiMarin, У 2010 році закладено досліди на шкілки при вирощуванні посадкового матеріалу.
Фахівці ТОВ «Качинський +» із застосуванням технології домагаються високого вкорінення і приживлюваності саджанців, збільшення продуктивності розвитку рослин, раннього вступу в плодоношення, отримання високих врожаїв без додаткового поливу.
Конференція проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, Асоціації фермерів Криму, Українського розвитку плодоовочівництва, дослідних станцій садівництва України і Молдови.

ГОЛОВНА МЕТА КОМПАНІЇ!
yaroshchuk 2Вступне слово було дано керівнику компанії «Теравет-Україна» - Ярощук І.Е.
ПП «Теравет-Україна» заснована в 2005 році. Виробнича база 0,5 га розташована в м.Кіровограді. На сьогодні активно розвивається, займає лідируючі позиції по виробництву і впровадженню інноваційних технологій збереження і регулювання вологи в грунті, поліпшенню складу грунту. Компанія випускає продукцію під торговою маркою MaxiMarin.
Протягом 5 років, науково-дослідні інститути України і зарубіжжя, проводять активну роботу по дослідженню препаратів MaxiMarin. Продукція вивчається в лабораторних умовах, у відкритому грунті, в розсадництвах та при посадці багаторічних насаджень. Всі препарати MaxiMarin рекомендовані міністерством аграрної політики України як ефективний покращувач агрохімічних і водно-фізичних властивостей грунту і як стимулятор росту, розвитку с / г культур.
Препарати дозволені с / г підприємствам для включення в проектно-кошторисну документацію при закладці багаторічних насаджень і хмільників, а також в технологічну карту по догляду за рослинами, а його вартість на суму витрат, які підлягають компенсації згідно з чинним законодавством України.
Головна мета компанії - індивідуальний підхід до роботи з кожним партнером. Це дозволяє нам найкращим чином здійснювати впровадження інноваційних технологій на с / г ділянках замовників, з огляду на специфічність кожної культури і особливості грунту.
Головна гіднісь компанії - дружній творчий колектив, завдяки його високому професіоналізму та величезному потенціалу компанія йде впевнено до поставленої мети!
Організатори конференції ретельно підходили до вибору тем доповідей, що прозвучали на засіданнях. Головним критерієм вибору тем доповідей була їх актуальність і злободенність.
Наука-ВИРОБНИЦТВА!
У першій частині пленарного засідання зі своїми доповідями виступили провідні фахівці інститутів виноградарства і садівництва України і Молдови. Наукові співробітники інститутів ознайомили присутніх з численними можливостями застосування технології MaxiMarin.
magomedВеликий інтерес викликала доповідь поч. агровідділу НІВіВ «Mагарач» Бейбулатова М.Р. по розширеному застосуванні продуктів MaxiMarin їх дію і післядію застосування в шкілки, на молодих виноградниках і їх внесення під існуючі виноградники.
За 5-річний досвід роботи з технологією MaxiMarin - наука переконалася в її результативності при вирішенні різних проблем у виноградарстві. При закладці багаторічних насаджень із застосуванням технології підвищується приживлюваність, інтенсивність розвитку рослин, сприяє більш ранньому вступу в плодоношення, а в подальшому збільшенню врожайності. Досвід закладки таблеток MaxiMarin на існуючі насадження старше 15 років показав збільшення врожайності в порівнянні з контролем на 32%. »
Останні дослідження інституту були направлені на застосування технології при вирощуванні посадкового матеріалу. Використання живильного гелю MaxiMarin-У на щеплення і перещеплення збільшило відсоток приживлюваності підщепи з привоєм, забезпечило інтенсивний приріст прищепної частини, що згодом сприяє підвищенню врожайності.

magerДоповідач з Молдови, доктор с.г. наук Магер М.К., зав. лабораторією захисту рослин «Науково-практичного інституту садівництва, виноградарства та харчових технологій», висвітлив застосування продукції MaxiMarin при вирощуванні безвірусного плодово-ягідного посадкового матеріалу у відкритому і закритому грунті.
Закладено досвід щодо впливу живильного гелю MaxiMarin на процес вкорінення при зеленому живцюванні вегетативних підщеп кісточкових в перліті (VVA 1, Evrika, Garnem, GiSela 6, Adaptabil):
При проведенні термотерапії яблуні при температурах вище 40-45 градусів застосування дозволило підвищити стійкість рослин до посухи і скоротило вдвічі кількість поливів;
Застосування MaxiMarin безсумнівно робить позитивний вплив на поліпшення приживлюваності і росту рослин при посадці, щеплення і укоріненні живців вегетативного підщепи плодових і ягідних культур;
Застосування MaxiMarin в суміші з PAURIN і AZOTOBACTER значно підвищує рівень приживлюваності зростання і розвитку рослин.

 

krasnЗ великою увагою слухали виступаючого з КП «Садпроект» м.Артемівськ, директора Краснощекова А.Б. Тема, порушена Олександром Борисовичем, часто піднімається серед керівників с/г підприємств, практика застосування технології MaxiMarin при проектуванні багаторічних насаджень, внесення в технологічну карту по догляду.

 

 

grigorЗ цікавістю прослухали виступ представника «Канадського проекту розвитку плодоовочівництва в Україні» Григор'єва С.Н. Мета проекту - забезпечити підвищення продуктивності і прибутковості не менше 5000 фермерських та особистих присадибних господарств.
Завдання проекту - підтримка фермерів у розвитку овочівництва (в теплицях і на відкритому грунті), вирощуванні столового винограду, ягід і лікарських трав, супровід і консультації по енергозберігаючим технологіями с/г виробника. У проекті, технологія MaxiMarin зарекомендувала себе як ефективна і економічно вигідна в господарствах різної форми власності.

ОБМІН ДОСВІДОМ - ЗАСТОСУВАННЯ НА ПРАКТИЦІ!

У другій частині пленарного засідання виступили представники провідних підприємств з України з доповідями про практичне застосування продукції MaxiMarin на своїх підприємствах.
rassohaВиступ Розсохи Є.В. , Директора «Дослідне господарство Артемівської дослідної станції розсадництва Інституту садівництва Української академії аграрних наук», м. Артемівськ, Донецької області, зацікавило присутніх як постачальника високоякісного посадкового матеріалу. Господарство більше 3-х років працює з живильним гелем MaxiMarin при зберіганні саджанців в холодильниках і посадці на дорощування у відкритий грунт. Із застосуванням даної продукції значно покращилася якість вирощуваних саджанців.

 

nosovСвоїм багаторічним досвідом від НВАО «Масандра» поділився гл.агр. ДП «Привітне» Носов П.А. Активно застосовується таблетка MaxiMarin при посадці молодих насаджень на всіх підприємствах НВАО «Масандра». Ефективність від застосування технології ми побачили не тільки при вирощуванні винограду, в подальшому це відбилося на отриманні високоякісного виноматеріалу.

 

 

harpachОдин з перших користувачів по Донецькій області -ТОВ «Райський сад».
«-На сьогодні 15 га яблуневого саду посаджено з продукцією MaxiMarin - в живильний гель під замовлення вводили мікроелемент залізо, а на дно посадкової лунки -4 таблетки. Зрошення відсутнє.
На 3-му році запланований урожай з 1 га від 1250кг. За нашою рекомендацією з даною технологією посадили грушевий сад наші сусіди «Сади Донбасу» - саджанці прижилися і активно розвиваються. На осінь 2010р ще 5 га яблуневого саду будуть закладатися тільки з продукцією MaxiMarin! »-сказав співробітник ТОВ« Райський Сад »Храпач Д.Н.
nebesnУ 2010р відновило молоді насадження винограду ТОВ «Прибережне». агроном по багаторічним насадженням Небесний Д.В. в своєму виступі підтвердив фотоматеріалом ефективність роботи вологоутримуючої технології при посадці винограду в умовах гострого дефіциту вологи в Чорноморському р-ні АР Крим. Посадка винограду проводилася різними способами - під гідробур і посадкову машину. На посадкову машину компанією «Теравет-Україна» був встановлений спеціальний дозатор, що дозволяє рівномірно вносити гранули в грунт під кожен саджанець і піти від ручної праці. Але живильний гель MaxiMarin застосовувався на всіх видах посадки. Посадка здійснювалася в кінці квітня-початок травня з обмеженим поливом.
Застосовувані нами препарати живильний гель MaxiMarin, таблетка MaxiMarin створили оптимальні умови для швидкої приживлюваності саджанців, їх подальшого розвитку та зростання (покращився показник розвитку надземної частини рослини), значно підвищили потенціал рослин не дивлячись на негативний вплив цілого ряду чинників.
А там де агротехніка посадки була більш високого рівня, ці препарати, розкрили себе значно ширше, і все це в умовах гострого дефіциту вологи!
Такі показники сприяють більш раннього вступу в плодоношення виноградників і в подальшому підвищенню врожайності, в порівнянні з контрольними ділянками, що в свою чергу суттєво підвищить прибуток нашого підприємства.
У висновку виступів були продемонстровані фільми створені на базі ФГ «Рудченко В.Ю.», Кілійський р-н, Одеської обл. протягом 3-х років.
На виробничих ділянках ФГ «Рудченко В.Ю.» технологія застосовувалася при посадці молодих садів і виноградників, а також під існуючі насадження. Підприємство вже на 2-му році плодоношення отримало урожай на персику та винограді, на 3-й рік на персику отримали 85-90 кг, на винограді до 20кг з куща.

ВИЇЗД НА ПРОМИСЛОВІ НАСАЖДЕНИЯ ТОВ «КАЧИНСЬКИЙ +»

Як заключний етап в роботі конференції було організовано виїзд на промислові насадження підприємства ТОВ «Качинський +» в супроводі гл.агронома Удахіна В.П., Володимир Петрович з гордістю показав школку, де господарство виробляє посадковий матеріал для власних потреб.

pole 1
На шкілки, фахівцями ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» », був продемонстрований вологомір грунта - рекомендований для вимірювання вологи на різній глибині під кореневою системою рослини.
Присутні наочно переконалися і в роботі вологоміра і в роботі технології на шкілки!
Учасники відвідали черешневий сад 2007р посадки, молоді насадження винограду Мускат-бурштиновий і плодоносні насадження, посаджені з продукцією MaxiMarin.
На посадках 2007р Совіньон - зелений, з таблеткою MaxiMarin, врожайність очікується 100 ц. з 1 га. без додаткового поливу.
Організатори конференції створили прекрасні можливості для вільного обміну думками, як в урочний час проведення конференції, так і у вільний час.
Ближчого знайомства і спілкування сприяв добре організований фуршет, де присутні могли скуштувати фрукти і вина, люб'язно надані компаніями ТОВ «Сади України», ВАТ «АФ« Білозерський », ВАТ« Євпаторійський винзавод », НВАО« Масандра », шампанське від АФ« Золота балка », і поговорити на цікаві для них теми.
Вдало проведена конференція зміцнила думку більшості її учасників, про необхідність і корисність подібних заходів.
Проведена конференція підсумувала 5-ти річну роботу підприємства ПП НВЦ з ІТ «Максимарин» і його внесок в розвиток виноградарства і садівництва.


Notice: Undefined property: stdClass::$rating in /sata1/home/users/maximarin/www/www.maximarin.com/templates/wt_epic_free/html/com_content/category/blog_item.php on line 59

Чому вигідно займатися органічним землеробством

absorb1

В даний час на Україні склалися сприятливі умови для вирощування екологічно безпечної сільськогосподарської продукції. Ця ситуація виникла внаслідок того, що українські аграрії через нестачу коштів, навіть в традиційному промисловому виробництві агропродукції мало використовують хімічні препарати. В Україні поки майже відсутній внутрішній ринок екологічно безпечної продукції, що пов'язано з високим рівнем цін на неї і низькою платоспроможністю основної маси населення. Разом з тим Україна вже встигла заявити про себе на міжнародному ринку екологічно безпечних продуктів в якості експортера: в рейтингу 100 країн виробників вона займає 16-е місце за площами під екологічно безпечну продукцію. За оцінками експертів, в 2008 році на Україні не використовували більше 3 млн. га. орних земель. На початок 2009 року в Україні сертифіковано 240 тис. га., як екологічно безпечних. Рентабельність екологічно безпечної продукції виробленої в Україні, при поставках в ЄС становить 200-250%.
Потреба ЄС в екологічно безпечній продукції постійно зростає, а в нашій країні склалися всі позитивні умови для виходу на світовий ринок з виробництва та реалізації даної продукції. Це дозволить Україні зайняти одне з лідируючих місць в Європейському Співтоваристві щодо забезпечення ринку екологічно безпечними продуктами харчування, що в свою чергу наблизить Україну до вступу в ЄС.
Для вирішення цієї проблеми необхідно створити і впровадити в Україні таку технологію виробництва сільськогосподарської продукції, яка забороняє або значно обмежує використання синтетичних комбінованих добрив, пестицидів, регуляторів росту та харчових добавок. Така технологія повинна базуватися на правильному використанні сівозміни, застосування в якості добрив рослинних залишків, компостів, інших органічних відходів виробництва та використання біологічних засобів боротьби з шкідниками та бур'янами. Розглянемо деякі умови для роботи по системі органічного землеробства.
Чотири умови органічного землеробства.
Щоб органічне землеробства було дійсно рентабельним і вигідним для обох сторін - грунту, з одного боку і хлібороба, з іншого, необхідно дотримуватися ряду правил. Якщо Ви думали, що розкидавши по грядках на ділянці мульчу Ви вже стали займатися органічним землеробством, то Ви глибоко помилялися. Щоб дійсно почати займатися органічним землеробством треба чітко виконувати якісь умови. Ось вони:

1) Оптимальна і постійна вологість.
Вологість для органічного землеробства, мабуть, одне з найголовніших умов. Адже якщо грунт стає дуже сухим, він стає значно щільніше нормально зволоженого грунту. Життя в сухому грунті практично завмирає - припиняється розкладання органіки. І навпаки - при надлишку вологи в грунті все починає задихатися. І взагалі - при надлишку вологи в грунті починається досить таки відомий всім процес - силосування. Точно так само ми з Вами квасимо на зиму капусту. Якщо нам квашена капуста дуже навіть до смаку, то це аж ніяк не так щодо рослин, яким доведеться жити в такому середовищі. І так, перша умова органічного землеробства - оптимальна і постійна вологість.

2) В грунті має бути присутня система повітряних порожнин і каналів, пов'язаних з атмосферою.
Давайте для початку розберемося, для чого нам потрібен кисень в землі і в органічному землеробстві зокрема. Ми ще зі школи знаємо, що основою життя на землі є кисень. Без кисню на землі не буде нічого. Ну так чому ж ми вирішили, що в грунті буде тривати процес життєдіяльності дуже необхідних бактерій, мікроорганізмів, черв'яків, коли там не буде повітря, а разом з повітрям і, відповідно, кисню ?. І це ще не все. Без кисню не може протікати ряд дуже важливих хімічних реакцій, також необхідних при органічному і не тільки землеробстві. Не відбувається переклад азоту в засвоювані форми (нітрифікація), не працюють кислоти, що розчиняють фосфор, калій і інші мікроелементи. І, нарешті, без повітряних порожнин і каналів в грунт не зможе потрапити вода, необхідна нам для дотримання пункту першого. Йдемо далі.

3) Влітку грунт повинен постійно бути холодніше повітря.
Тут у багатьох може виникнути зустрічне запитання - навіщо грунт повинен бути холодніше, адже ми постійно думаємо як зігріти грунт, щоб швидше з'явилися сходи? Все абсолютно правильно. Ніхто не говорить, що грунт повинен бути мінусової температури. Просто температура грунту повинна бути нижче температури повітря. І саме завдяки цьому ми зможемо створити оптимальний температурний режим для рослин, при якому і нітріфікуючі бактерії зможуть нормально функціонувати і в грунті на стінках каналів зможе збиратися роса, яка дає вдвічі більше води ніж дощі.

4) Надлишок вугільної кислоти (H2CO3) для розчинення мінералів.
Вугільна кислота утворюється шляхом з'єднання вуглекислого газу і води. Без вугільної кислоти підґрунтя не дає в розчин елементи живлення. А для того, щоб відбулося з'єднання води і вуглекислого газу в грунті повинні повністю бути присутнім перші три пункти умов.

Так при дотриманні всіх чотирьох умов і утворюється найкраще середовище для коренів рослин, що, в свою чергу, призводить до підвищення врожаїв всіх без винятку сільськогосподарських культур в кілька разів. Досягти цього можна використовуючи ряд нехитрих прийомів - слід постійно мульчувати грунт і забути назавжди про глибоку перекопку і оранці землі.
granules1Одним з варіантів постійного перебування вологи в грунті і поліпшення аерації є застосування технології MaxiMarin, про яку ми поговоримо далі.
MaxiMarin розроблений спеціально для застосування як в сільському господарстві, виноградарстві, садівництві, овочівництві, так і при вирощуванні кімнатних рослин, в лісовому господарстві, ландшафтному дизайні, при закладці трав'яних газонів.
Застосування MaxiMarin дозволяє раціонально використовувати вологу що знаходиться в грунті, при чому кожна рослина самостійно відбирає необхідну їй кількість води.
Як застосовувати MaxiMarin?
MaxiMarin вноситься в ґрунт поблизу кореневої системи рослини. Гранули накопичують вологу, коріння самостійно проникають в гранули, наповнені водою, і при необхідності відбирають потрібну їм кількість. MaxiMarin можна застосовувати як при підготовці грунту, компостних сумішей та інших субстратів, перед посадкою рослин, так і вже до посаджених, дорослій рослині, шляхом проколювання по колу, ближче до периферії, отворів на глибину номінального розміщення коренів і внесення в кожну лунку необхідної кількості гранул MaxiMarin з подальшим рясним поливом.
Який ефект від застосування MaxiMarin?
В першу чергу - економія до 50% води. При цьому більш раціональне її використання, не допускаєт перезволоження, рослина в будь-який момент може взяти вологи стільки, скільки їй потрібно.
Економиться до 40% добрив, тому що MaxiMarin утримує їх разом з водою всередині гранул, перешкоджаючи їх вимиванню в глибинні шари грунту, не доступні для кореневої системи рослини.
Поліпшується аерація і дренаж грунту, тому що постійне розбухання-стиснення гранул створює канали для доступу повітря до коріння. MaxiMarin не допускає ущільнення грунту, безпечний, нетоксичний, нейтральний, інертний до гербіцидів, пестицидів, нематоцидів, виключно корисний і економічний.
Все це разом дозволяє значно прискорити темпи розвитку рослин, збільшує врожайність, скорочує терміни вступу рослин у плодоношення і покращує товарну якість продукції


Чим MaxiMarin відрізняється від інших технологій на основі суперабсорбентів?


MaxiMarin-це своєрідна система автономного водопостачання і поживних речовин.
Головна відмінність MaxiMarin від інших суперабсорбентів в тому, що він не тільки легко поглинає воду, утримує (акумулює) її, але при необхідності так само легко віддає її кореневій системі рослини. Причому цей процес може повторюватися практично необмежену кількість разів, до повного розпаду речовини. Компанія-виробник гарантує безвідмовну роботу MaxiMarin до 10 років, тоді як інші відомі нам аналоги працюють від 1 до 4 років.
MaxiMarin абсолютно нешкідливий для рослин і навколишнього середовища. Це продукт, основою якого є калій, речовина не токсична і корисна для грунту, після розпаду, він розкладається на азотисті сполуки, двоокис вуглецю і воду, тільки удобрює її.
Тепер звернемося до питання про роль мікроорганізмів в системі органічного землеробства.
Важливим показником родючості є наявність в грунті органічних речовин. Велика частина рослинних, тварин і мікробних залишків мінералізуется грунтовими мікроорганізмами.
Розкладання органічних залишків і синтез нових сполук, що входять до складу грунту, протікають при впливі ферментів, що виділяються різними асоціаціями мікроорганізмів. Ні мінерали, ні органіка самі по собі не переходять в засвоювану форму для рослин. Цю функцію виконують мешканці грунтів, і в першу чергу - мікроорганізми. Мікробні асоціації не тільки розкладають органічні залишки на більш прості органічні і мінеральні сполуки, але і активно беруть участь в синтезі високомолекулярних сполук - перегнійних кислот, які утворюють запас поживних речовин в грунті.

Провідною ознакою грунтоутворювального процесу вважається утворення гумусу. Гумус є групою високомолекулярних сполук, хімічна природа яких ще точно не встановлена. Виділяють чотири групи сполук: гумінові кислоти, гуміни, фульвокислоти і гіматомеланові кислоти. Важливу роль в утворенні гумусу грають грунтові мікроорганізми. З одного боку мікроорганізми розкладають різні залишки, в першу чергу рослинного походження, формуючи структурні компоненти гумусових речовин. Крім того, вони самі в процесі своєї життєдіяльності виділяють речовини, які є структурними компонентами гумусу. Відмираючи, мікроорганізми поставляють в грунт велику кількість органіки, яка вносить істотний внесок в утворення гумусу.
Мікроскопічні організми грунту виконують безліч різних функцій. Наприклад, вони в анаеробних умовах активно ферментують комплексні органічні сполуки, перетворюючи їх в прості молекулярні сполуки, які легко засвоюються рослинами. Важливе значення в підвищенні врожайності рослин і поліпшення родючості грунту мають мікроби-антагоністи. Це особлива група бактерій, грибів, дріжджів та інших мікроорганізмів, яка виробляє різні біологічно активні речовини (БАР), в першу чергу антибіотичні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної мікрофлори.
Мікроорганізми в грунті утворюють складний біоценоз, в якому різні їх групи перебувають між собою в складних відносинах. Одні з них успішно співіснують, а інші є антагоністами. Мета органічного землеробства полягає в створенні оптимальних умов для розвитку корисної мікрофлори призводячих до оздоровлення грунту, підвищенню його родючості і врожайності вирощуваних культур.
І так як ми можемо бачити органічне землеробство є перспективним напрямком сільського господарства, яке в умовах забруднення навколишнього середовища повинно стати переважаючим фактором у розвитку агропромислового комплексу України.

 

AgroExpo 2018

© 2017 "MaxiMarin" All rights reserved